fbpx

Spokojená ve svém těle

Jsi připravená být SPOKOJENÁ VE SVÉM TĚLE?

 • Možná ses snažila už několikrát zhubnout nebo přibrat na váze nebo se naučit mít ráda své tělo, ale ne a ne se to podařit.
 • Nebo se necítíš dobře ve své postavě a i když jsi hubená, tak se nemáš ráda. 
 • Možná máš negativní myšlenky ohledně tvé postavy a jídla.
 • Jsi často nemocná a nevíš, jak to změnit.
 • Nedaří se ti vytrvat a dosahovat svých cílů.
 • Nevíš, co vlastně jíst a jak efektivně cvičit. 
 • Už jsi toho zkusila fakt hodně, ale stále jsi v tom ztracená a už jsi z toho vyčerpaná!
 • Začínáš stále od znovu a už tě to frustruje!
 • Myslíš si, že zdravý životní styl je o neustálém cvičení a kuřeti s rýží, a proto se toho bojíš!
 

Co kdybych ti řekla, že to všechno je vlastně mega lehké a i ty se to můžeš naučit a roztočit tak tvou SPOKOJENOST?

Adéla třetinová

Možná se ptáš, jak si tím můžu být tak jistá… Povím ti můj PŘÍBĚH.

Tímto vším jsem si totiž já sama PROŠLA. Jako holka v pubertě jsem jídlo ani postavu neřešila. Jedla jsem, co jsem chtěla, spala jsem skoro do oběda a neměla v životě žádné cíle. Jednoho dne jsem se ale rozhodla a probudila v sobě velkou TOUHU to změnit! Chtěla jsem mít hezčí postavu a mít nějaký režim! Změnit to, že každý den jím čokolády, myslím negativně a brečím z toho v posteli, že jsem si zas dala něco nezdravého a nejde mi vytrvat…

Tenkrát jsem se NAPLNO ROZHODLA. Začala jsem jíst víc zdravě a cvičit. Na mé cestě mě potkalo spoustu pádů a překážek, ale tenkrát jsem VYTRVALA a vydrželo mi to až doteď a stalo se to mou vášní… 🙂

ALE ta cesta nebyla tak snadná. Nevěděla jsem, co přesně jíst a co cvičit. I když jsem byla hubená, tak jsem chtěla víc a víc a neměla jsem se ráda. Necítila jsem vnitřní spokojenost a neměla jsem rovnováhu v jídle. Nevzdávala jsem se a hledala jsem cestu ven, abych dosáhla vnitřní spokojenosti ve svém těle. 

NYNÍ se cítím spokojená, jím zdravě, miluji zdravé jídlo a cvičím tak, jak mě to baví. Nedržím žádné diety, necvičím každý den a nejsem neustále v posilovně na kardiu. Tohle všechno se změnilo díky osobnímu rozvoji a všem technikám, které denodenně praktikuji a které mi pomohly se sebeláskou a vnitřní spokojeností. 

Díky zdravému životnímu stylu a změně myšlení jsem se také vyléčila z chronické rýmy, alergií, zlepšila stav mého astma, stav mé pleti a kůže a aktuálně jsem se dostala i z údajně nevyléčitelné boreliózy, která mi před rokem napadla především koleno.

Já jsem si tou cestou prošla a našla jsem cestu ven. Dobrá zpráva je, že ty nemusíš hledat stejně jako já!
Ty totiž můžeš najít východisko hned. Protože já jsem tu cestičku našla a teď ti na ní krásně posvítím, abys nemusela hledat tak jako já, ale měla ihned VÝSLEDKY.

Během těchto 3 TÝDNŮ (k programu máš ale přístupu nastálo) ti předám informace, techniky a úkoly, které ti zaručí:

 • dosažení tvých cílů.
 • být spokojenou.
 • mít se více ráda.
 • cítit se vnitřně naplněná.
 • myslet pozitivně, mít dobrou náladu a cítit se šťastná.
 • mít přehled ve stravě, ve cvičení a mít výsledky.
 • více energie a méně stresu.
 • být zdravou a mít dobrou imunitu.
SPOKOJENÁ VE SVÉM TĚLE

Čekají tě 3 TÝDNY, kdy budeš na sobě pracovat a zamiluješ si to stejně jako já… 🙂

V 1. TÝDNU se naučíš pracovat se svou myslí a přeprogramovat ji na úspěch – na zhubnutí, přibírání, zdraví, spokojenost.

Ve 2. TÝDNU se naučíš, jak se správně stravovat a dostaneš ode mě zdravý jídelníček + více než 100 zdravých receptů – snídaní, obědů, svačin, večeří, sladkých i slaných mňamek! Spoustu receptů je VEGETARIÁNSKÝCH a VEGANSKÝCH.

Ve 3. TÝDNU se naučíš, jak správně cvičit. Dostaneš ode mě cvičící plán + videa, podle kterých budeš moct cvičit.

A tímto nekončíme! Po ukončení 3 TÝDNŮ dostaneš ode mě BONUSY, kde ti předám další tipy, rady a zkušenosti z oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu, které stále praktikuji a které i Tebe posunou.

V bonusech navíc obdržíš další 3 MANUÁLY! Které ti pomůžou ke SPOKOJENOSTI, ZDRAVÍ a k SEBELÁSCE! ♥

POZOR – Během těchto 3 TÝDNŮ ti předám vše, co jsem se naučila a co já sama praktikuji, ale danou práci za Tebe já neodvedu. Je jen na Tobě, abys to vzala do svých rukou, plnila dané úkoly, pustila se do zdravého stravování, do cvičení a tak dále… 🙂 

Všem moc doporučuji program od Adélky Spokojená ve svém těle. 🙂 Ma vše krásně a do detailů popsané a kdybyste přece jen něčemu nerozuměli tak Vám Adélka ráda odpoví na to, s čím si v programu nevíte rady. Je super že je to rozvržené postupně protože dělat vše najednou, když to děláte poprvé by bylo k zblaznění. 😀 Program mě moc bavil a i když už mám 3 týdny za sebou tak v něm i nadále pokračuju. V jídelníčku si každý najde to své a jsem ráda že můžu vyzkoušet spoustu nových receptů. 🙂 V 3. týdnu kdy se začíná i cvičit , tak to má Adélka udělané úplně úžasně!! Je to i pro úplné začátečníky, ale i ti co už cvičí nějakou dobu můžou zjistit, že vlastně cvičili špatně nebo neefektivně. Ke každému cviku má popsané jak cvik dělat + fotku cviku, jak se často u cviků chybuje a k tréninkovému plánu má ke každému dni zvlášť udělané i video, kde jednotlivé cviky předvádí, takže pokud člověk cvik nezná tak takto se jej naučí. Já jsem s programem opravdu spokojená. ❤️❤️
Nika Klanicová

CO VŠECHNO DÍKY PROGRAMU ZÍSKÁŠ?

NAVÍC ZÍSKÁŠ TYTO BONUSY!

SPOKOJENÁ VE SVÉM TĚLE

3 333 Kč
 • Chci se mít doopravdy ráda, mít kladný vztah ke svému tělu, změnit svou postavu k lepšímu, být v životě opravdu spokojená.
 • Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, tak níže na stránce najdeš „Otázky a odpovědi“.​​​​​​
 • Tento kurz slouží ke vzdělávání, nenahrazuje zdravotní péči. V případě vážných fyzických či psychických potíží doporučuji vyhledat lékaře/odborníka na duševní zdraví.
 • Ano, vstupuji do programu a přebírám zodpovědnost za to, jak s programem naložím a na základě toho jaké budu mít výsledky.

OTÁZKY A ODPOVĚDI