fbpx

Můj PŘÍBĚH

V životě jsem čelila spoustu překážkám, o kterých se dozvíš níže a věřím, že se ve spoustu z nich najdeš. Díky nim jsem ale našla něco, co stojí za všechny tyto lekce… Našla jsem SÍLU, díky které vím, že mě žádná situace už nikdy nerozhodí, že můžu mít vše, po čem ze srdce toužím a že mohu být v mém životě opravdu naplněná. Našla jsem tak své poslání jménem SÍLA ŽENY a přesně tohle chci sdílet s co nejvíce ženami. Budu ráda, když se ke mně a k dalším ženám, které jsou se mnou na této cestě, připojíš. Naučím tě, jak překonat jakoukoli výzvu, která ti přijde do cesty, jak ji proměnit ve zlato a jak konečně žít život, ve kterém jsi doopravdy šťastná a ve své síle, kterou věř, že v sobě i TY máš!

Adéla Třetinová

Překážky, kterým jsem čelila…

Čas na změnu

V roce 2018 jsem narazila na osobní rozvoj a tak trochu naivně si myslela, že můj život bude už jen růžový. Ba naopak. Byl temnější, než kdy dřív. Zároveň jsem díky tomuto temnému období nalezla svou životní misi a pochopila, proč se tolik žen (včetně mého dřívějšího já) plácá stále na místě, byť na sobě roky a roky pracují. Chyběl mi ten hlavní dílek, který spoustu žen opomíná. Tajemství jménem SÍLA ŽENY… Co je to SÍLA ŽENY? Ve zkratce… NIKDO A NIC NEMŮŽE UHASIT TVOU VNITŘNÍ ZÁŘ, POKUD TO TY SAMA NEDOVOLÍŠ. Věřím, že když se i ty vydáš na tuto cestu, tak uvidíš, jak mocnou bytostí neboli BOHYNÍ jsi.

Adéla Třetinová

Co dokážeš, když si osvojíš svou SÍLU?

Markéta Zoufalá
Read More
,,Jsem moc ráda za individuál s Adélkou. Přišlo to zase „náhodou“ a o to víc je to super a moc mě to baví. Vlastně mi to přijde úplně přirozený. Těším se na každé spojení. Baví mě Adélky energie a podpora. Je (ne)skutečná! Užívám si to a děkuju!“
Renata Zavřelová
Read More
,,Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“
Blanka Sýkorová
Read More
,,Áďo, tak včera jsem dokončila tvůj kurz Královny a děkuju za něj, opravdu mi sednul, moc se mi líbila ta lehkost, s jakou je tvořen, překvapilo mě, jak "málo" by mělo stačit, aby si člověk tvořil svojí vysněnou realitu, jupííí! Samozřejmě je na tom práce sama na sobě, ale tenhle kurz mi přesně ukázal, jak na to....a ještě jedna důležitá věc - ujistila jsem se, že jsem na správné cestě v tom, co dělám a to je pro mě obrovský uvědomění, který mi to dalo, takže znova děkuji."
Leona Lýdie Němcová
Read More
,,Adélko, tvá videa mi pomáhají cítit se líp a verit tomu, že jdu tam kde chci být. Ale úplně nejvíc na tvých videích zbožňuju to jak jsi lidská. Nemluvíš jako "robot". Je cítit, že vse předáváš opravdu z tvého nitra. Tohle pro mě moc znamená...říkáš třeba i věci, které už jsem slyšela, ale ve tvém přirozeném podání dávají ta slova ten správný smysl. Děkuju."
Soňa Štubňová
Read More
,,Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala."
Andrea Půlpánová
Read More
,,S konzultací jsem byla moc spokojená, časově jsi se snažila přizpůsobit mému programu a byla jsi moc milá. Překvapilo mě, jak jsem si přirozeně přišla sama na to, co by mohlo být mým posláním. Přitom jsem před naší konzultací netušila, co by to mohlo být. Máš neskutečnou energii a jsem moc ráda, že jsem Tě potkala. :)"
Daniela Buková
Read More
,,Adélko děkuju moc za konzultace! Bylo to super a uvědomila jsem si důležitost investice sama do sebe. Kolikrát prostě ty zásady, které máme dodržovat víme, ale tím že si za něco zaplatíme – zaháčkujeme se, že pro to proste něco udělat “musíme”. A také je to projev důvěry v sebe samu, že si věříme natolik, že do sebe ty penízky investujeme. Super, potřebovala jsem nakopnout a jedu dál!“
Lucie Borková
Read More
,,Určitě i za těch pár konzultací, vidím můj osobnostní posun, potvrzení některých skutečností, rozšíření obzoru jinde a velkou podporu z Tvé strany. Musím s upřímností uznat, že koučinková práce je velice záslužná a jsem přesvědčena, že na otázky ohledně vlastního já, si člověk sám neumí dát odpověď, i přesto, že se nějakou "domácí amatérskou" formou seberozvoje zabývá. Stálo za to do toho jít!!!"
Previous
Next

3 rady na závěr…

Nyní pojďme společně na to! Ráda tě podpořím na tvé cestě!

ÚVODNÍ MINIKURZ

Minikurz SÍLA ŽENY aneb prvotní nákop.

VIP MASTERMIND

Transformační skupinový program SÍLA ŽENY.

ONLINE KURZY

Další možnost spolupráce se mnou.

Co vše mám za sebou?