fbpx

Můj PŘÍBĚH

Adéla Třetinová

Jmenuji se Adéla a jsem mentorka/koučka/motivátorka/inspirátorka, ale hlavně jsem SAMA SEBOU!👑 Jsem žena, která miluje ukazovat dalším ženám, jak si vytvořit život, který si přejí. Život ve finanční i časové svobodě. Život, ve kterém jsou zdravé a doopravdy šťastné. Život, ve kterém si naplno dovolují být samy sebou. Život, ze kterého si nepotřebují brát dovolenou, protože celý jejich život je DOVOLENÁ!

Na tuhle cestu mě přivedly životní lekce (nedostatek peněz, nevyléčitelné nemoci,…), za které jsem zpětně velmi vděčná, protože mě dostaly k poznání toho, že všichni jsme mocné NEOMEZENÉ BYTOSTI a doopravdy je možné mít postupně vše, po čem toužíme. Proto tohle miluji, miluji a ještě jednou miluji předávat dalším ženám a ukazovat jim, jak moc silné jsou. Připomínat jim, že to právě ony jsou TVŮRKYNĚ SVÉ REALITY a jsou schopné i své nejtěžší životní příběhy proměnit ve ZLATO! 

Myslím si, že každá z nás má za sebou určitý příběh, který nás postupně formuje a dostává k našemu NEJVYŠŠÍMU POSLÁNÍ, ke SVOBODĚ a k PRAVDĚ. Jak to myslím? Takže… O dětství jsem byla obrovský SNÍLEK! Věděla jsem, že jednou budu pomáhat lidem. Přála jsem si mít peníze, svobodu a pořád se jen radovat. A víš co? TEĎ TO ŽIJU. Ale musím ti říct, co tomu právě předcházelo – onen životní příběh.

V dětství jsem měla údajně nevyléčitelné nemoci, což byly pro mě obrovské lekce a chápu každou ženu, která si tyto věci prožívá (nebo její děti), protože vím, jak nepříjemné to je. Moje největší lekce nastala ale později, a to v moment, kdy jsem řekla ANO svému snu – jít podnikat a dělat to, co mě baví. Myslela jsem si, jak jednoduché to bude! Přece znám osobní rozvoj, takže to bude hračka! Přece silou myšlenky vše zvládnu!😃 Totiž v mých devatenácti letech jsem se dostala k osobnímu rozvoji, vše odstartovala kniha ,,Mnich, který prodal své ferrari“. Jenže bohužel se tak nedělo a já měla málo peněz, obrovský strach o peníze, obrovské stresy = přišla další NE-MOC… Takže jsem neměla moc peněz, řešila jsem si rozjezd podnikání, hledala jsem správné téma mého podnikání a do toho všeho jsem si řešila zdraví.

Adéla Třetinová

Co to má znamenat?

Říkala jsem si… ALE rozhodla jsem se to změnit! Chtěla jsem pochopit význam těchto lekcí a změnit je ve ZLATO. A víš co? Povedlo se to. Pochopila jsem, proč tu tyto lekce se mnou byly. Protože kdyby tu nebyly, tak bych nepochopila, KÝM DOOPRAVDY JSEM. Obrovsky silnou bytostí, která je schopná pomocí SÍLY MYSLI a PRACÍ S ENERGIÍ změnit svůj život. A tohle nejsem jen já, ale i TY. A proto mi věř, že ať už sis prožila cokoliv, tak tě všechny tyhle pády směřovaly k jedinému – najít opět v sobě tu SÍLU, vytěžit ze svých lekcí maximum a ZÁŘIT pak pro druhé! Protože i já jsem díky těmto lekcím pochopila, PRO KOHO tu mám zářit a jaké je moje OPRAVDOVÉ POSLÁNÍ. Nebýt těchto lekcí, tak bych se nedostala k určitým věcem a nedělala to, co dělám. Moje podnikání začínalo ve Fitness, ale necítila jsem tam to ONO. Nyní se cítím naplněná a dává mi obrovský smysl kromě postavy rozvíjet i svou mysl a svého ducha. Protože právě díky PRACÍ S ENERGIÍ můžeme ovlivnit i své tělo. A to je něco, co mi velmi pomohlo při mých nemocech. Vyléčila jsem se především díky PRÁCI S ENERGIÍ, pochopení svých LIMITŮ a OSVOBOZENÍ se z nich.

Postupně jsem tedy vyhrála nad těmito lekcemi a rozhodla se podporovat další ženy. Nejen v osobním životě, ale také na jejich podnikatelské cestě. Věřím, že každá z nás má co předávat a zaslouží si žít život ve finanční a časové svobodě a nemusí dřít někde v práci, která ji nebaví. A i když máš své podnikání, tak i v něm být naplněná a svobodná. Protože ani tvé podnikání není tady od toho, abys celý den v kuse dřela! Můžeš ho dělat s mnohem větší lehkostí a i tak mít plno hojnosti a svobody. Nejsme tady od toho, abychom dřely! Jsme tu od toho, abych se RADOVALY a ŽILY SVŮJ POTENCIÁL NA MAXIMUM! A jestli to cítíš stejně jako já, tak jsi na těchto webovkách správně a mám pro tebe ŘEŠENÍ!✨

Prošla jsem si tím, takže tě chápu, pokud…

  • se snažíš a dřeš, ale tvé podnikání i tak stojí.
  • následuješ všechny možné poučky o penězích, ale i tak je stále nemáš.
  • se ti pořád nedaří mít klientky a prodeje, i když ti přijde, že pro to děláš všechno!
  • máš pocit, že si tě nikdo neváží, i když tolik toho děláš…
  • se ti pořád vrací nějaká nemoc a ty nechápeš proč.

Pomůžu ti změnit i tvou realitu!

ONLINE KURZY

Chci se zapojit do tvých kurzů a vzdělávat se. Najít své poslání/otevřít se hojnosti/splnit si své osobní i podnikatelské vize.

BALÍČEK ÚSPĚCHU

Chci najít své poslání, otevřít se hojnosti a rozjet své (online) podnikání. Jdu do toho naplno a chci tvůj balíček.

VIP SLUŽBY

Chci individuální péči na míru. Online kurzy mi nestačí. Potřebuji vedení a chci s tebou zažít hlubší spolupráci!

Co vše mám za sebou?

Co říkají ostatní na spolupráci se mnou?

Markéta Zoufalá
Read More
,,Jsem moc ráda za individuál s Adélkou. Přišlo to zase „náhodou“ a o to víc je to super a moc mě to baví. Vlastně mi to přijde úplně přirozený. Těším se na každé spojení. Baví mě Adélky energie a podpora. Je (ne)skutečná! Užívám si to a děkuju!“
Renata Zavřelová
Read More
,,Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“
Blanka Sýkorová
Read More
,,Áďo, tak včera jsem dokončila tvůj kurz Královny a děkuju za něj, opravdu mi sednul, moc se mi líbila ta lehkost, s jakou je tvořen, překvapilo mě, jak "málo" by mělo stačit, aby si člověk tvořil svojí vysněnou realitu, jupííí! Samozřejmě je na tom práce sama na sobě, ale tenhle kurz mi přesně ukázal, jak na to....a ještě jedna důležitá věc - ujistila jsem se, že jsem na správné cestě v tom, co dělám a to je pro mě obrovský uvědomění, který mi to dalo, takže znova děkuji."
Leona Lýdie Němcová
Read More
,,Adélko, tvá videa mi pomáhají cítit se líp a verit tomu, že jdu tam kde chci být. Ale úplně nejvíc na tvých videích zbožňuju to jak jsi lidská. Nemluvíš jako "robot". Je cítit, že vse předáváš opravdu z tvého nitra. Tohle pro mě moc znamená...říkáš třeba i věci, které už jsem slyšela, ale ve tvém přirozeném podání dávají ta slova ten správný smysl. Děkuju."
Soňa Štubňová
Read More
,,Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala."
Andrea Půlpánová
Read More
,,S konzultací jsem byla moc spokojená, časově jsi se snažila přizpůsobit mému programu a byla jsi moc milá. Překvapilo mě, jak jsem si přirozeně přišla sama na to, co by mohlo být mým posláním. Přitom jsem před naší konzultací netušila, co by to mohlo být. Máš neskutečnou energii a jsem moc ráda, že jsem Tě potkala. :)"
Martina Lutovská
Read More
,,Tak mi skončil měsíční program a mohu se podělit o svoji zkušenost. Již přes půl roku jsem se potýkala s neustálou nevolností a úbytkem energie, nic mě nebavilo, nenaplňovalo. Byla jsem snad již už všech lékařů a nikdo mi dodnes nepomohl. Před měsícem jsem narazila na Adélku a její programy velmi doporučuji. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Potřebovala jsem se s někým radit, konzultovat a svěřovat se se svými potížemi. Každý týden jsem dostala úkoly, které jsem se měla naučit plnit a vytvořit si tak zdravý návyk. Jsem za to velmi rada, protože sama bych se k tomu nikdy nepřinutila. Moc mi pomohly meditace, které jsem jsem dělala, hlas je strašně příjemný a vede vás. On-line setkání bylo vždy velmi milé. Jelikož jsem byla opravdu spokojená a změnu na sobě cítím, tak s Adelkou pokračuji ještě i další měsíc, ale tentokrat na jiném cíli. Stále je na čem pracovat a věřím, že se to podaří i tentokrát a velmi se těším!"
Daniela Buková
Read More
,,Adélko děkuju moc za konzultace! Bylo to super a uvědomila jsem si důležitost investice sama do sebe. Kolikrát prostě ty zásady, které máme dodržovat víme, ale tím že si za něco zaplatíme – zaháčkujeme se, že pro to proste něco udělat “musíme”. A také je to projev důvěry v sebe samu, že si věříme natolik, že do sebe ty penízky investujeme. Super, potřebovala jsem nakopnout a jedu dál!“
Lucie Borková
Read More
,,Určitě i za těch pár konzultací, vidím můj osobnostní posun, potvrzení některých skutečností, rozšíření obzoru jinde a velkou podporu z Tvé strany. Musím s upřímností uznat, že koučinková práce je velice záslužná a jsem přesvědčena, že na otázky ohledně vlastního já, si člověk sám neumí dát odpověď, i přesto, že se nějakou "domácí amatérskou" formou seberozvoje zabývá. Stálo za to do toho jít!!!"
Previous
Next

Sleduj mě na sociálních sítích a přihlas se k newsletteru

KONTAKT