fbpx
Adéla Třetinová

Individuální spolupráce

Chceš se mnou spolupracovat? Pošli mi zprávu níže:

Zpětná vazba od klientek:

,,Určitě i za těch pár konzultací, vidím můj osobnostní posun, potvrzení některých skutečností, rozšíření  obzoru jinde a velkou podporu z Tvé strany.
Jako bonus navíc mám i ucelenou formu ohledně pohybu, cvičení a stravy, přesně takovou, jakou jsem hledala, která je pro mě v tuto chvíli udržitelná a příjemná, v to jsem ani nedoufala.
Musím s upřímností uznat, že koučinková práce je velice záslužná a jsem přesvědčena, že na otázky ohledně vlastního já, si člověk sám neumí dát odpověď, i přesto, že se nějakou “domácí amatérskou” formou seberozvoje zabývá.
 Stálo za to do toho jít!!!
 Ráda se s Tebou opět uslyším a určitě i napíšu, jak si vedu.
Moc se mi líbí i Tvé řízené meditace, které byly vlastně mým prvním kontaktem s Tebou. To, co mě na nich hodně přitahuje, je bez váhání Tvůj velice příjemný a melodický hlas, který je už harmonizující sám o sobě. :-))
Mezi mé oblíbené meditace patří ta proti stresu, na sebelásku a meditace na vysněnou postavu. Při poslouchání se dokážu naladit na danou situaci tak, jako by už opravdu existovala a nechat se vtáhnout do budoucnosti, ve které se cítím šťastně a bezpečně.
A to je podle mě hlavní klíč k úspěšné meditaci, která je branou do nového života a právě toto se Ti povedlo na výbornou :-).
Jde vidět, že máš takt a cit pro okolnosti.
Moc se mi líbí i Tvá videa, kde jasně a srozumitelně podáváš informace k daným tématům, určitě v nich  pokračuj  i nadále!”
 
 
,,Tak mi skončil měsíční program a mohu se podělit o svoji zkušenost. Již přes půl roku jsem se potýkala s neustálou nevolností a úbytkem energie, nic mě nebavilo, nenaplňovalo. Byla jsem snad již už všech lékařů a nikdo mi dodnes nepomohl. Před měsícem jsem narazila na Adélku a její programy velmi doporučuji. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Potřebovala jsem se s někým radit, konzultovat a svěřovat se se svými potížemi. Každý týden jsem dostala úkoly, které jsem se měla naučit plnit a vytvořit si tak zdravý návyk. Jsem za to velmi rada, protože sama bych se k tomu nikdy nepřinutila. Moc mi pomohly meditace, které jsem jsem dělala, hlas je strašně příjemný a vede vás. On-line setkání bylo vždy velmi milé. Jelikož jsem byla opravdu spokojená a změnu na sobě cítím, tak s Adelkou pokračuji ještě i další měsíc, ale tentokrat na jiném cíli. Stále je na čem pracovat a věřím, že se to podaří i tentokrát a velmi se těším! Martina”
 
,,Adélko děkuju moc za konzultace 😍 Bylo to super a uvědomila jsem si důležitost investice sama do sebe. Kolikrát prostě ty zásady, které máme dodržovat víme, ale tím že si za něco zaplatíme – zaháčkujeme se, že pro to proste něco udělat “musíme” 😁 A také je to projev důvěry v sebe samu, že si věříme natolik, že do sebe ty penízky investujeme 😍 Super, potřebovala jsem nakopnout a jedu dál🙌🏼”