fbpx

Pojďme společně aktivovat tvou SÍLU!

Adéla Třetinová

Série 3 mých VIP přednášek na téma „Síla ženy“, které ti prozradí jak TRANSFORMOVAT TVŮJ ŽIVOT za pomocí naší ženské síly.

Konečně porozumíš tvých životním situacím – problémy se vztahy, nemoci, nedostatek peněz…

Poprvé uslyšíš něco, co plno žen neví celý svůj život.

Uvidíš něco, co ti možná unikalo celý život unikalo a najdeš tak východisko.

Naučíš se, jak se dá velmi rychle MANIFESTOVAT naprosto nový život.

Znáš tohle?

Může to vypadat ale úplně jinak!

„Ahoj Adélko, tento minikurz mi sice trval zhlédnout po kouscích asi měsíc, ale teď jsem ho zhlédla společně s aktivací a jakože wau. V minikurzu jsem si ujasnila, že už nějakou tu cestu lepšího já vedu a jedna pravdivá věc mě tam od tebe zarazila a to, že jsem si uvědomila, že jsem do teď byla ta rozdávačka a slevovala jsem ze svých hodnot. A teď k té aktivaci, no úplná bomba, cítila jsem, jak mnou proudí nová energie a viděla jsem, jak do vesmíru posílám tu svou novou energii. Děkuji ti moc za tento minikurz. Už jak jsem tě teď během měsíce postupně poslouchala, tak musím říct, že se mi dostává ve výrobě svíček víc a víc objednávek a daří se mi, děkuji.“ Anička

Pojď se mnou toho společně dosáhnout!

Měla jsem údajně nevyléčitelné nemoci. Prožila jsem si neúspěch v podnikání, obrovský strach o peníze a jejich nedostatek. 

Všechny tyto lekce měly společné – ZTRÁTA SÍLY ŽENY! 

Díky těmto lekcím jsem se ale probudila a nalezla tu SÍLU, kterou bohužel během života ztrácíme… 

Možná znáš takové ty řeči – obnov svou vnitřní sílu a bla bla…

Jenže tohle ti vážně předávat nechci. 

Chci ti ukázat, co nám ženám bere KAŽDODENNĚ sílu, jak se z toho vymanit a být silnější než kdy dřív! 

A díky tomu bohatá, zdravá, úspěšná, radostná a hlavně taky sama sebou! 

„Hodně uvědomění. Zajímavé a-ha momenty, které by mě nenapadly. Třeba celoživotní problém nechat si pomoct, že to může souviset právě s tím, že rodiče nechávají děti se svými emocemi. Líbí se mi s jakou razancí říkáš pravdu. Není důvod zůstávat v tom, co člověku nevyhovuje, ale spousta lidí to nechce slyšet. Pak mě zaujalo, že i jeden malý rozdíl v jednání, kdy člověk vědomě mění nějaký zvyk, může způsobit změnu.“ Veru

SÍLA ŽENY

„Naprosto úžasný minikurz. Souzním s každým tvým slovem. Jsi skvělá mladá žena, ze které srší energie a jsi velkým přínosem. Děkuji.“ Lea

Jsi žena ve své SÍLE!

 

 

Nikdo a nic nemůže uhasit tvou VNITŘNÍ ZÁŘ, pokud to nedovolíš!

Adéla Třetinová

Dokázaly to i druhé ženy, máš na to i TY!

Markéta Zoufalá
Read More
,,Jsem moc ráda za individuál s Adélkou. Přišlo to zase „náhodou“ a o to víc je to super a moc mě to baví. Vlastně mi to přijde úplně přirozený. Těším se na každé spojení. Baví mě Adélky energie a podpora. Je (ne)skutečná! Užívám si to a děkuju!“
Renata Zavřelová
Read More
,,Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“
Blanka Sýkorová
Read More
,,Áďo, tak včera jsem dokončila tvůj kurz Královny a děkuju za něj, opravdu mi sednul, moc se mi líbila ta lehkost, s jakou je tvořen, překvapilo mě, jak "málo" by mělo stačit, aby si člověk tvořil svojí vysněnou realitu, jupííí! Samozřejmě je na tom práce sama na sobě, ale tenhle kurz mi přesně ukázal, jak na to....a ještě jedna důležitá věc - ujistila jsem se, že jsem na správné cestě v tom, co dělám a to je pro mě obrovský uvědomění, který mi to dalo, takže znova děkuji."
Leona Lýdie Němcová
Read More
,,Adélko, tvá videa mi pomáhají cítit se líp a verit tomu, že jdu tam kde chci být. Ale úplně nejvíc na tvých videích zbožňuju to jak jsi lidská. Nemluvíš jako "robot". Je cítit, že vse předáváš opravdu z tvého nitra. Tohle pro mě moc znamená...říkáš třeba i věci, které už jsem slyšela, ale ve tvém přirozeném podání dávají ta slova ten správný smysl. Děkuju."
Soňa Štubňová
Read More
,,Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala."
Andrea Půlpánová
Read More
,,S konzultací jsem byla moc spokojená, časově jsi se snažila přizpůsobit mému programu a byla jsi moc milá. Překvapilo mě, jak jsem si přirozeně přišla sama na to, co by mohlo být mým posláním. Přitom jsem před naší konzultací netušila, co by to mohlo být. Máš neskutečnou energii a jsem moc ráda, že jsem Tě potkala. :)"
Daniela Buková
Read More
,,Adélko děkuju moc za konzultace! Bylo to super a uvědomila jsem si důležitost investice sama do sebe. Kolikrát prostě ty zásady, které máme dodržovat víme, ale tím že si za něco zaplatíme – zaháčkujeme se, že pro to proste něco udělat “musíme”. A také je to projev důvěry v sebe samu, že si věříme natolik, že do sebe ty penízky investujeme. Super, potřebovala jsem nakopnout a jedu dál!“
Lucie Borková
Read More
,,Určitě i za těch pár konzultací, vidím můj osobnostní posun, potvrzení některých skutečností, rozšíření obzoru jinde a velkou podporu z Tvé strany. Musím s upřímností uznat, že koučinková práce je velice záslužná a jsem přesvědčena, že na otázky ohledně vlastního já, si člověk sám neumí dát odpověď, i přesto, že se nějakou "domácí amatérskou" formou seberozvoje zabývá. Stálo za to do toho jít!!!"
Previous
Next

Dozvíš se konečně PRAVDU, velmi se ti uleví…

Budeš vědět, jak ZMĚNIT svou realitu.

Dozvíš se to TAJEMSTVÍ, které snad 90% žen neví celý svůj život!

Obdržíš know-how, jak si TVOŘIT SVOU REALITU.

Dodám ti neskutečnou MOTIVACI, že je opravdu všechno možné – vyléčit se, zbohatnout, uspět.

Minikurz „Síla ženy“

333 Kč
  • NYNÍ ZA CENU 333 Kč s kupónem: jsemžena
  • Hodnota těchto přednášek je pro mě obrovská. Cena tohoto minikurzu byla dříve 555 Kč. Nyní si jej můžeš koupit za cenu 333 Kč.
  • Tuto částku můžeš dát za - oběd v Praze, Netflix, 3 kávy ve Starbucksu NEBO za toto mocné know-how, které ti pomůže ke změně tvého života.
  • Věřím, že si můžeš dovolit obojí. Jen ti chci ukázat to srovnání...
  • 3 VIDEO PŘEDNÁŠKY, dohromady téměř 5 HODIN mého přednášení, závěrečná AKTIVACE SÍLY.
  • Díky absolvování tohoto minikurzu tě čeká uvnitř kupón se SLEVOU 15% na všechny mé online kurzy!
  • Kdyby ti cokoliv nebylo jasné (například jak se tento minikurz liší od mých online kurzů), tak níže na stránce najdeš „Otázky a odpovědi“.
  • Ano, vstupuji do tohoto minirkuzu a přebírám zodpovědnost za to, jak s tímto minikurzem naložím.
adéla třetinová

 

Rozpřáhni ruce dokořán NOVÉ REALITĚ!

Otázky a odpovědi