fbpx

Pojďme společně aktivovat tvou SÍLU!

Adéla Třetinová

Série 3 mých VIP přednášek na téma „Síla ženy“, které ti pomohou ZMĚNIT TVOU REALITU.

Konečně pochopíš všechny tvé životní situace – problémy se vztahy, nemoci, nedostatek peněz…

Poprvé uslyšíš něco, co plno žen neví celý svůj život!

Pochopíš, co ti celý život unikalo a najdeš východisko ze všeho, co si řešíš.

Přivítej své NOVÉ JÁ – bohatá, zdravá, úspěšná, radostná, sama sebou!

Znáš tohle?

Může to vypadat ale úplně jinak!

Pojď se mnou toho společně dosáhnout!

Měla jsem údajně nevyléčitelné nemoci. Prožila jsem si neúspěch v podnikání, obrovský strach o peníze a jejich nedostatek. 

Všechny tyto lekce měly společné – ZTRÁTA SÍLY ŽENY! 

Díky těmto lekcím jsem se ale probudila a nalezla tu SÍLU, kterou bohužel během života ztrácíme… 

Možná znáš takové ty řeči – obnov svou vnitřní sílu a bla bla…

Jenže tohle ti vážně předávat nechci. 

Chci ti ukázat, co nám ženám bere KAŽDODENNĚ sílu, jak se z toho vymanit a být silnější než kdy dřív! 

A díky tomu bohatá, zdravá, úspěšná, radostná a hlavně taky sama sebou! 

SÍLA ŽENY

Jsi žena ve své SÍLE!

 

 

Nikdo a nic nemůže uhasit tvou VNITŘNÍ ZÁŘ, pokud to nedovolíš!

Dokázaly to i druhé ženy, máš na to i TY!

Markéta Zoufalá
Read More
,,Jsem moc ráda za individuál s Adélkou. Přišlo to zase „náhodou“ a o to víc je to super a moc mě to baví. Vlastně mi to přijde úplně přirozený. Těším se na každé spojení. Baví mě Adélky energie a podpora. Je (ne)skutečná! Užívám si to a děkuju!“
Renata Zavřelová
Read More
,,Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“
Blanka Sýkorová
Read More
,,Áďo, tak včera jsem dokončila tvůj kurz Královny a děkuju za něj, opravdu mi sednul, moc se mi líbila ta lehkost, s jakou je tvořen, překvapilo mě, jak "málo" by mělo stačit, aby si člověk tvořil svojí vysněnou realitu, jupííí! Samozřejmě je na tom práce sama na sobě, ale tenhle kurz mi přesně ukázal, jak na to....a ještě jedna důležitá věc - ujistila jsem se, že jsem na správné cestě v tom, co dělám a to je pro mě obrovský uvědomění, který mi to dalo, takže znova děkuji."
Leona Lýdie Němcová
Read More
,,Adélko, tvá videa mi pomáhají cítit se líp a verit tomu, že jdu tam kde chci být. Ale úplně nejvíc na tvých videích zbožňuju to jak jsi lidská. Nemluvíš jako "robot". Je cítit, že vse předáváš opravdu z tvého nitra. Tohle pro mě moc znamená...říkáš třeba i věci, které už jsem slyšela, ale ve tvém přirozeném podání dávají ta slova ten správný smysl. Děkuju."
Soňa Štubňová
Read More
,,Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala."
Andrea Půlpánová
Read More
,,S konzultací jsem byla moc spokojená, časově jsi se snažila přizpůsobit mému programu a byla jsi moc milá. Překvapilo mě, jak jsem si přirozeně přišla sama na to, co by mohlo být mým posláním. Přitom jsem před naší konzultací netušila, co by to mohlo být. Máš neskutečnou energii a jsem moc ráda, že jsem Tě potkala. :)"
Martina Lutovská
Read More
,,Tak mi skončil měsíční program a mohu se podělit o svoji zkušenost. Již přes půl roku jsem se potýkala s neustálou nevolností a úbytkem energie, nic mě nebavilo, nenaplňovalo. Byla jsem snad již už všech lékařů a nikdo mi dodnes nepomohl. Před měsícem jsem narazila na Adélku a její programy velmi doporučuji. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Potřebovala jsem se s někým radit, konzultovat a svěřovat se se svými potížemi. Každý týden jsem dostala úkoly, které jsem se měla naučit plnit a vytvořit si tak zdravý návyk. Jsem za to velmi rada, protože sama bych se k tomu nikdy nepřinutila. Moc mi pomohly meditace, které jsem jsem dělala, hlas je strašně příjemný a vede vás. On-line setkání bylo vždy velmi milé. Jelikož jsem byla opravdu spokojená a změnu na sobě cítím, tak s Adelkou pokračuji ještě i další měsíc, ale tentokrat na jiném cíli. Stále je na čem pracovat a věřím, že se to podaří i tentokrát a velmi se těším!"
Daniela Buková
Read More
,,Adélko děkuju moc za konzultace! Bylo to super a uvědomila jsem si důležitost investice sama do sebe. Kolikrát prostě ty zásady, které máme dodržovat víme, ale tím že si za něco zaplatíme – zaháčkujeme se, že pro to proste něco udělat “musíme”. A také je to projev důvěry v sebe samu, že si věříme natolik, že do sebe ty penízky investujeme. Super, potřebovala jsem nakopnout a jedu dál!“
Lucie Borková
Read More
,,Určitě i za těch pár konzultací, vidím můj osobnostní posun, potvrzení některých skutečností, rozšíření obzoru jinde a velkou podporu z Tvé strany. Musím s upřímností uznat, že koučinková práce je velice záslužná a jsem přesvědčena, že na otázky ohledně vlastního já, si člověk sám neumí dát odpověď, i přesto, že se nějakou "domácí amatérskou" formou seberozvoje zabývá. Stálo za to do toho jít!!!"
Previous
Next

Dozvíš se konečně PRAVDU, velmi se ti uleví…

Budeš vědět, jak ZMĚNIT svou realitu.

Dozvíš se to TAJEMSTVÍ, které snad 90% žen neví celý svůj život!

Obdržíš know-how, jak si TVOŘIT SVOU REALITU.

Dodám ti neskutečnou MOTIVACI, že je opravdu všechno možné – vyléčit se, zbohatnout, uspět.

Minikurz „Síla ženy“

2999
555,-
  • Tuto částku můžeš dát za - nové triko, vydatný oběd v Praze, Netflix na 2 měsíce ANEBO za toto mocné know-how, které ti pomůže ke změně tvého života.
  • 3 VIDEO PŘEDNÁŠKY
  • Dohromady téměř 5 HODIN mého přednášení.
  • Závěrečná AKTIVACE SÍLY.
  • Pravda o tom, co ti celý život sílu bralo a ty jsi to nedokázala vidět!
  • Know-how jak vytvořit svou realitu, ve které máš - zdraví, peníze, naplněné vztahy.
  • Přístup NAPOŘÁD.
  • Díky absolvování tohoto minikurzu tě čeká uvnitř SLEVA 15% na všechny mé online kurzy!
adéla třetinová

 

Rozpřáhni ruce dokořán NOVÉ REALITĚ!

KONTAKT