fbpx

INTUICE & MANIFESTACE & FLOW

Máš moc vytvořit si život, který miluješ.

Máš moc nežít stále stejný životní příběh dokola.

Máš moc žít podle sebe a pustit veškerý tlak, pravidla a lpění.

Veru
Read More
Opustila jsem práci, ve které jsem byla nespokojená, vybudovala jsem si své vlastní kadeřnictví, zmanifestovala jsem si spousty klientů. Doma vládne lepší atmosféra, děti jsou klidnější, žiji ve větší spokojenosti a klidu.
Andrejka
Read More
Moc se těším na naše další 3 měsíce. Jsem nadšená ze změny, která se u mě po těchto 3 měsících udála. Milovala jsem každou minutu z této MM, ať to byly chvíle, kdy jsem s úžasem zjišťovala, že to, o čem mluvíš, opravdu funguje, ale i ty situace, kdy jsem se musela podívat sama do sebe a probrat se i těmi negativními emocemi, postavit se tomu a rozloučit se s s tím, co už jsem ve svém životě nechtěla. Všechno šlo, protože jsem měla tvojí podporu, rady a pomoc. Jsem vděčná, že jsem na tebe narazila a mohla se rozvijet s Tvojí pomocí. Jsi úžasná koučka. Spolupráce s Tebou byla čirá radost, protože jsi nádherná osobnost, jsi láskyplná, empatická, zářivá, plná podpory a porozumění. Děkuji Ti za vše.
Alenka
Read More
Ač už se seberozvoji věnuji delší dobu, denně medituju a mám přehled o různých technikách, přesto jsem začala opět upadat do takové té zaprděnosti, kdy se mi často nic nechtělo, neviděla jsem výsledky, oddalovala jsem různé věci, byla jsem i dost roztěkaná atp. Tohle vše se teď začalo měnit a já si všímám, jak jsem daleko klidnější, usměvavější, uvnitř sebe se cítím volněji a hlavně jsem mnohem více laskavější sama k sobě a to je nejvíc!

Připomíná ti tohle něco?

adéla!

Jsi žena, která může mít VŠE, co si jen dovede představit.

Během dětství jsi možná uvěřila iluzím typu – peněz není dost, nemoci jsou běžné, vztahy jsou náročné, nemůžu věřit sama sobě a svému vnitřnímu vedení, změna je pro mě nebezpečná.

Je na čase tyto iluze pustit a dovolit ti RŮST.

Je pro tebe možné VŠE, po čem celým srdcem TOUŽÍŠ.

A já jsem tu od toho, abych ti to připomněla a pomohla v tobě probudit dovednost MANIFESTACE a tvé VNITŘNÍ SÍLY.

Otevři se se mnou tvým životním snům, a zároveň si uchovej tvou autenticitu a cestu životem v souladu s tvou duší!

Tohle tě čeká…

Ten pocit, když..

VÍM, CO OD ŽIVOTA CHCI.

JSEM SPOJENA SE SVOU INTUICÍ.

ŽIJI V KLIDU, BEZE STRESU.

VYTVOŘILA JSEM SI ŽIVOT, KTERÝ MĚ NAPLŇUJE, A TO PO VŠECH OBLASTECH!

ZÁŘÍM A JSEM ZDRAVÁ.

DOVOLUJI SI ODMÍTAT VŠE, CO SE MNOU NENÍ V SOULADU.

DOVOLUJI SI HRÁT ŽIVOT VE VELKÉM A NEDRŽET SE PŘI ZEMI.

ŽIVOT MIMO KOMFORTNÍ ZÓNU JE MÝM KAMARÁDEM.

PŘESNĚ VÍM, JAKÉ KROKY POTŘEBUJI UDĚLAT PRO SVÉ CÍLE.

DOVOLUJI SI ŽÍT V BOHATSTVÍ, LÁSCE A ZDRAVÍ!

MANIFESTUJI SVÉ NEJVĚTŠÍ SNY!

KAŽDÉ RÁNO SE PROBOUZÍM VDĚČNÁ A ŠŤASTNÁ ZA SVŮJ ŽIVOT.

UMÍM PRACOVAT S KAŽDOU LEKCÍ A ŽEHNÁM ZA NI, DÍKY NÍ JSEM SILNĚJŠÍ…

Co vše obsahuje tato Mastermind?

adéla třetinová

Ahoj ženo! Jsem Adéla aneb koučka manifestace a ženské síly! Nebo taky mentorka, průvodkyně, to je asi fuk, jak to nazveme! Ale pojďme hezky od začátku…

Jedna holka z malé vesnice si vysnila, že chce žít svobodný život. Mít své online podnikání, pracovat odkudkoliv na světě, uzdravit se z nemocí, být sebevědomá a mít naplněné vztahy! Uuuf, tehdy to pro mě byla na tisíce kilometrů vzdálená představa! Přikyvovala jsem na pravidla systému, brala léky, šla studovat školu, měla pocit, že se musím každému zalíbit, neuměla si vytyčit své hranice ve vztazích, neuměla říkat NE! 

Po letech práce na sobě se to STALO. Mé vize se staly realitou a já dosáhla svých snů. Objevila jsem KOUZLO MANIFESTACE. Především jsem našla znovu samu sebe, vnitřní klid, uzdravila své ženství a přestala hrát hry mysli, že stále něco musím manifestovat a že stále NEJSEM DOST DOBRÁ.

Proto nyní vzniklo toto téma dalšího kola mé Mastermind. Cítím, že si tolik žen může ušetřit roky a roky tlaku na sebe. Mohou stejně jako já znovu objevit samy sebe, manifestovat své sny bez tlaku. A nemusí jim to vzít roky práce jako tehdy mně. 

Vím, kolik žen se velmi rychle vzdá. Vím, kolik žen neslyší svou intuici. Spoustu žen také zapomíná na to, že jsou TVŮRKYNĚ své reality a vidí život tak, že jsou jeho OBĚTÍ…

Proto jsem nyní tu s touto Mastermind. A proto právě zrovna ty čteš tyto řádky. Jsi připravená opustit roli oběti, stížnosti, tlak na sebe, lpění a být otrokem tvé mysli. Jsi připravená na INTUICI & FLOW!

Největší benefit je…

Jakmile jsem začala poslouchat svou INTUICI, tak mě začala vést životem k mým manifestacím. Hned v úvodním videu se dozvíš můj příběh intuice, jak mě Ametyst dostal k moři! 😀 

Odpojila jsem se od her ega a různých iluzí (že je se mnou něco špatně, že peněz je málo, že nebudu zdravá,…). Pustila jsem tlak na sebe a i přesto si splnila své sny. A proto tyhle krásy života chci předat i tobě.

Pustila jsem limitující přesvědčení a otevřela se jedině tomu nejlepšímu pro mě. Nyní vím, že mohu cokoliv, co budu chtít.

Co díky mému vedení můžeš zažít?

minikurz síla ženy

Tato Mastermind, tato komunita, je pro ženy, které už mají za sebou XY kurzů, znají základy osobního rozvoje a ví, že ta SÍLA je v nich. Chtějí žít NEXT LEVEL… Nerešit dokola bloky, minulost, minulé životy (:D) a různé věci. Není to totiž potřeba… 

Společně pustíme vše, co tě brzdí od života snů! Plus tě spojíme s tvou intuicí! A to mnohdy vyžaduje neleká rozhodnutí. Například opustit práci, kterou nemáš ráda. Říkat NE všemu, co tě brzdí. A říkat ANO hlásku tvé duše.

V této Mastermind nejsi na tvou životní změnu sama. Kým se obklopujeme a co každý den nasáváme za informace, tím se stáváme! Na hovorech můžeš zažít individuální komunikaci se mnou. 

Kdykoliv si můžeš přijít pro podporu do společné skupiny, kde navíc budeš mít další obsah ode mě. Oujééé, těším se!

A co říkají ŽENY?

FL♢W  M△STERMIND

Nezávazně poptat