fbpx

Balíček ÚSPĚCHU

Balíček úspěchu aneb komplexní program, který ti pomůže od NULY budovat tvé VYSNĚNÉ (ONLINE) PODNIKÁNÍ.

Najdi své poslání + Otevři se hojnosti + Rozjeď své podnikání! 

To všechno v lehkosti za pomocí sebepoznání, správného nastavení mysli a následování určitých strategií.

Můj příběh…

V roce 2018 jsem objevila osobní rozvoj a probudila se ve mně touha žít ve finanční a časové svobodě! Zkoušela jsem MLM aneb síťový marketing. Nenaplňovalo mě to, volalo mě to po něčem vlastním! 

A tak jsem později rozjela své vlastní podnikání v tématu Fitness. Byla jsem naprosto ztracená v tom, co mám dělat, jak fungovat, jak vydělat peníze. Měla jsem hlavně spoustu strachů ohledně peněz a říkat si o peníze. Taky jsem měla obrovský chaos v tom, jaké je mé poslání. Věděla jsem, že je tu pro mě něco víc…

Největší propad nastal, když jsem odešla z mé první a díky bohu i poslední práce… Stále jsem rozjížděla podnikání ve Fitness, ale moc mě to neživilo. Bylo to náročné období, ale udělalo mě to tím, kým nyní jsem. Bez toho bych nenašla sílu v sobě.

Postupně jsem se pustila do podnikání v oblasti osobního rozvoje. Prošla jsem si spoustou kurzů, nechala se mentorovat a koučovat. Začalo se mi dařit, vydělala jsem během velmi krátké chvíle z doslova pár tisíc měsíčně svých prvních téměř 100 000 Kč. 

Naučila jsem se vydělávat krásné peníze a přitom mít čas na sebe, mít v tom lehkost, nemít stres z toho, že nestíhám, jak to většina podnikatelů má… Konečně jsem cítila, že jsem na SPRÁVNÉM MÍSTĚ a žiju sebe, žiju své jméno, žiju svou misi! 

Dovolila jsem si říkat za své služby peníze, které jsem chtěla, pustila jsem stud a strach říkat si o tolik, o kolik jsem chtěla. A ano, ženy mi za to byly ochotny zaplatit, protože si byly vědomy a stále jsou mé práce. 

Jenže dříve jsem si nevěřila a neuměla komunikovat hodnotu svých služeb, ale to všechno se dá naučit. 

Začala jsem více cestovat, navštívila retreaty se světovými leadery (například Tony Robbins či Joe Dispenza!) a nyní jsem se rozhodla zimu strávit u moře. Protože MŮŽU. Ta SVOBODA… 

Ženo i ty si zasloužíš cítit ÚSPĚCH, SVOBODU, LEHKOST, NAPLNĚNÍ.

 

adéla třetinová

Jsi tu SPRÁVNĚ?

Pojďme i tvůj sen proměnit v REALITU!

Jak může vypadat tvá NOVÁ REALITA?

– 3v1 –

Čeká tě komplexní studium v oblasti osobního rozvoje, zákona přitažlivosti, tvoření reality, energetických principů, sebepoznání, spirituality, ale také akčních kroků a strategií, které budou s tebou v souladu! 

jak dosáhnout svých snů, jak najít své poslání, jak dělat co mě baví

ONLINE KURZ NA NALEZENÍ POSLÁNÍ

 1. Jak najít své poslání, dary a talenty?
 2. Jak se přestat bát jít si za svým snem?
 3. Jak se naplno otevřít svému poslání a začít dělat pro něj kroky?
Žij v hojnosti odteď a navždy

ONLINE KURZ NA FINANČNÍ HOJNOST

 1. Proč je tvůj stav financí takový, jaký je?
 2. Jak vyléčit vztah s penězi a mít jich víc?
 3. Jak žít ve finanční hojnosti odteď a už navždy?
Byznys v souladu

ONLINE KURZ PRO TVÉ PODNIKÁNÍ

 1. Jak rozjet své vysněné podnikání?
 2. Jak mít jasno namísto chaosu?
 3. Jak být tvůrkyně svého podnikání, své reality a žít svůj nejvyšší potenciál?

Co všechno tyto 3 kurzy obsahují?

Zvládly to i další ženy, zvládneš to i TY!

Markéta
Read More
„Za individuál s Adélkou jsem moc vděčná. Vidím a cítím velký posun, což je super a motivuje mě to do další práce na sobě, protože vidím, že to opravdu má smysl 🙂 Posouvám se a baví mě to. V Adélce jsem měla velkou podporu, mohla jsem se na cokoliv zeptat, svěřit se, co si řeším apod. Témata jsme otevřely různá a ne vždy je to úplně příjemné vidět svoje strachy a stíny, proto jsem ocenila, že na to nejsem sama. Tahle cesta mě moc bavila. Nacházela jsem svoje limity, plnila úkoly a Adél mě inspirovala a postrkovala k akci. Na setkání jsem se vždycky těšila. Bylo to krásný, intenzivní a věřím, že z toho budu čerpat ještě dlouho. Dopřála jsem si to a jsem za to moc vděčná. Tobě Adélko moc a moc děkuju 🙂 Spolupracovat s Tebou pro mě bylo inspirující a fakt mě to moc posunulo. Těžko se to vyjadřuje, ale vím, že jsem s Tebou ušla velkej kus cesty a když se ohlídnu, tak už mi to připadá jako strašně dávno, když jsme začínaly a já šla na úřad 😀 Jsem moc ráda za Tvojí energii (však jsem ti i do toho úvodního dotazníku psala, že jsi energetická střela a to mě pořád dost baví, ta tvoje energie), úkoly a to, jak si mě postrkovala k akci  zároveň chápala a podporovala, když jsem se bála všeho novýho. Cením si i sdílení a aktivitu na Telegramu, protože ta neustálá podpora byla skvělá. Děkuju ze ❤“
Leona
Read More
,,Adélko, tvá videa mi pomáhají cítit se líp a verit tomu, že jdu tam kde chci být. Ale úplně nejvíc na tvých videích zbožňuju to jak jsi lidská. Nemluvíš jako "robot". Je cítit, že vse předáváš opravdu z tvého nitra. Tohle pro mě moc znamená...říkáš třeba i věci, které už jsem slyšela, ale ve tvém přirozeném podání dávají ta slova ten správný smysl. Děkuju."
Renata
Read More
,,Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“
Janča
Read More
,,Ahoj Adélko, program je skvělý, jsem ráda, že jsem do programu šla, jsou v něm skvělý aha momenty a je přínosný v tolika oblastech, ne jen ohledně peněz. 🙏 Děkuji. ❤️"
Soňa
Read More
,,Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala."
Simča
Read More
,,Program hojnosti s Adélkou mě obrovsky namotivoval, pozitivně nabil a dal mi spoustu tipů, podle kterých jsem začala pracovat na manifestaci hojnosti. Podstatu toho, jak to asi funguje jsem zhruba věděla, ale ta podpora a vedení jsou věci, které při téhle "práci" prostě chcete! Jsou totiž vždycky okamžiky, kdy to úplně nejde a hlavně se na to rádo zapomíná. Ale když si můžete znovu pustit něco, co přesně potřebujete slyšet, je to paráda. Mě osobně vždycky tak hezky mile "pohladilo" už to oslovení na začátku kurzu - to "ahoj miláčku", ze kterého na mě vždycky čišel pocit, že na mně tomu dotyčnému (v tomhle případě Adélce🙂) záleží a chce pro mě to nejlepší. Bylo to vedené se zájmem a láskou a hlavně touhou pro lidi udělat to nejvíc, co člověk umí. Takhke jsem to cítila. Mně osobně se v podstatě začala hojnost manifestovat celkem rychle. Děly se mi věci, které byly jasným důkazem. V jeden den se mi například podařilo získat 2 slevy, prodat oblečení na Vinted, další den jsem dostala potvrzení na proplacení kroužku pro syna. Další dny mi máma poslala peníze za stolek, který jsem si domů kupovala, a které jsem vůbec nečekala... A po chvilkovém útlumu, kdy se zdálo, že bychom snad mohli mít nedostatek peněz, babička dala muži 20.000,-, které mu dříve slíbila, ale pak nedala. Za pár dní dostal muž v jedné práci prémie, mně táta poslal peníze pro děti na vánoce a muž dostal prémie i v druhé práci. Tak tohle už je podle mě dost jasný důkaz toho, že se na tom opravdu snažím makat 🙂 Jsem vděčná nejen za peníze, které jsem si "přitáhla", ale jsem vděčná především za to, že jsem si "přitáhla" Adélku, protože díky ní jsem vlastně vystoupila ze své komfortní zóny tím, že jsem se i přes momentální nedostatek (opravdu jsem tehdy vybrala poslední drobné ze všech kasiček) rozhodla investovat do sebe a myslím, že se to začíná krásně vyplácet... ❤ Moc za to děkuji, Adélko. Opravdu jsem vděčná ❤"
Previous
Next

Budování svého snu je určitá investice.

Já do sebe investovala sta tisíce, abych získala toto know-how, které předávám v tomto obrovském programu.

Ušetřím ti spoustu času, energie, zbytečných chyb a překážek, kterým ti pomůžu se vyvarovat.

Nemusí ti to trvat roky, s tímto programem můžeš vybudovat svůj sen velmi rychle – pokud budeš aplikovat dané kroky.

Věřím, že se ti tato investice několikanásobně vrátí – ve formě splněného snu, úspěchu, peněz.

⭐️BALÍČEK ÚSPĚCHU⭐️

30000
15 555 Kč
 • Transformační balíček, který ti pomůže dosáhnout tvého SNU!⭐️
 • Najdeš své poslání + Otevřeš se hojnosti + Rozjedeš své podnikání!
 • Investice do tvého SNU, která se ti několikanásobně vrátí - ve formě naplnění, užitečného know-how, radostného života a také peněz.​
 • Po přijetí platby ti přijdou do e-mailu přihlašovací údaje do členské sekce a můžeš začít pracovat na svém SNU!⭐️
 • Jsi připravená udělat kvantový skok?😎
 • Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, tak níže na stránce najdeš „Otázky a odpovědi“.​
 • Níže možnost rozdělení platby do 3 splátek.
 • Ano, jdu do toho a přebírám zodpovědnost za to, jak s tímto balíčkem 3 kurzů naložím a na základě toho jaké budu mít výsledky.

⭐️BALÍČEK ÚSPĚCHU⭐️

3 x 5 555 Kč
 • Transformační balíček, který ti pomůže dosáhnout tvého SNU!⭐️
 • Najdeš své poslání + Otevřeš se hojnosti + Rozjedeš své podnikání!
 • Investice do tvého SNU, která se ti několikanásobně vrátí - ve formě naplnění, užitečného know-how, radostného života a také peněz.​
 • Po přijetí platby ti přijdou do e-mailu přihlašovací údaje do členské sekce a můžeš začít pracovat na svém SNU!⭐️
 • Jsi připravená udělat kvantový skok?😎
 • Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, tak níže na stránce najdeš „Otázky a odpovědi“, kde si také můžeš přečíst, jak probíhá úhrada splátek.
 • Ano, jdu do toho a přebírám zodpovědnost za to, jak s tímto balíčkem 3 kurzů naložím a na základě toho jaké budu mít výsledky.

Otázky a odpovědi