fbpx

Promedituj se ke štěstí

I ty můžeš prožívat život ve ŠTĚSTÍ a TVOŘIT si lepší budoucnost.

Představ si, že už za pár minut se můžeš cítit radostně a krásně…

Představ si, že si budeš utvářet život podle tvých představ…

Díky mým vedeným meditacím je to opravdu MOŽNÉ.

 • Máš pocit, že se život prostě děje a ty ho neumíš ovládat?
 • Neplní se ti tvá přání?
 • Cítíš se neklidně?
 • Trápí tě únava a zdravotní problémy?
 • Cítíš se pod tlakem a ve stresu?
 

Pokud alespoň jedna z odpovědí na tebe sedí, pak jsi tu SPRÁVNĚ!

,,Adelko, chci ti napsat zpetnou vazbu na tve meditace. Uz je posloucham skoro rok a je to neuveritelne, jak to funguje ❣️ Když pravidelně posloucham meditace treba na penize, stalo se mi, ze prijdu do prace a na stole mam treba necekanou odmenu nebo mame nove klienty. Kdyz jsem zacala poslouchat meditace na zdravi, najednou jsem byla naprogramovana jinak a aniz bych si to prvni uvedomila, vyhledavala jsem zdravejsi jidlo, zacla se zajimat o prevenci zdravi a tak, az potom mi doslo, ze jsem vlastne poslouchala meditace prave na zdravi! Je to uzasny, dekuji ❤️🙏🏼“ Lucie Ch.

,,Ahoj Adelko, přemýšlela jsem jak to napsat, aby to bylo co nejvic skutecne a hlavně procítěné, jelikož diky tvým meditacim a hlavně program promedituj se ke štěstí mi nejenom pomáhá se soustředit na sebe a uvolnit se, ale taky najit svou cestu, zastavit se a prodychat me obavy, strachy a vše nezname. Ted už jsem na tom lépe a nebojím se ničeho, vím, že vše má svůj čas, ale když děláme veci, které mají smysl pro nás, tak to bude dávat smysl i ostatním. Díky tobě jsem pochopila, že je vše v nás a my jsme zrcadlo našeho myšlení. Moc ti děkuji za tvé tvoření a že jsem tě objevila, byla jsi mi doslova seslána. ❤😍❤ Děkuji, děkuji a děkuji.“ Monča
,,Moc se mi líbí i Tvé řízené meditace, které byly vlastně mým prvním kontaktem s Tebou. To, co mě na nich hodně přitahuje, je bez váhání Tvůj velice příjemný a melodický hlas, který je už harmonizující sám o sobě. :-)). Mezi mé oblíbené meditace patří ta proti stresu, na sebelásku a meditace na vysněnou postavu. Při poslouchání se dokážu naladit na danou situaci tak, jako by už opravdu existovala a nechat se vtáhnout do budoucnosti, ve které se cítím šťastně a bezpečně. A to je podle mě hlavní klíč k úspěšné meditaci, která je branou do nového života a právě toto se Ti povedlo na výbornou :-). Jde vidět, že máš takt a cit pro okolnosti. Moc se mi líbí i Tvá videa, kde jasně a srozumitelně podáváš informace k daným tématům, určitě v nich  pokračuj  i nadále!“ Lucie B.

PROČ PRÁVĚ MÉ MEDITACE?​

CO JE OBSAHEM TOHOTO PROGRAMU?​

jak být šťastný

JAK MI MEDITACE ZMĚNILY ŽIVOT?​

UKÁZKY MEDITACÍ Z PROGRAMU

JSI PŘIPRAVENA ZMĚNIT TVŮJ ŽIVOT?

Promedituj se ke štěstí
2 222,-
 • Chci změnit svůj život a najít uvnitř sebe klid a pocit štěstí.
 • Chci si utvářet budoucnost podle svých představ.
 • Chci si manifestovat svou novou vysněnou realitu.
 • Chci rychle usínat a celou noc klidně spát.
 • Chci mít lepší zdraví, lepší postavu, více peněz, více energie, lepší sebevědomí i sebelásku a si splnit své cíle a vize.
 • Ano, vstupuji do programu a přebírám zodpovědnost za to, jak s programem naložím a na základě toho jaké budu mít výsledky.

OTÁZKY OHLEDNĚ PROGRAMU MEDITACÍ

Je tento program i pro mě, i když nemám zkušenost s meditacemi?

Určitě ano. 🙂 Meditace jsou opravdu krátké, dobře se poslouchají a může s nimi začít kdokoli. Navíc se kromě meditací naučíš spoustu věcí o tom, jak si utvářet život podle tvých představ.

Musím meditovat každý den?

To záleží na čistě na tobě. Podle toho, jak moc chceš tvůj život změnit a na kterou oblast se chceš zaměřit. Například se budeš chtít zaměřit na ZDRAVÍ. V tom případě ti doporučuji Meditaci pro zdraví poslouchat každý den, ale zároveň i pracovat na krocích ve fyzické realitě, které najdeš v této sekci zdraví.

Na jak dlouho tento program je?

Tento program je NAVŽDY! 🙂 Všechny tyto meditace můžeš poslouchat kdykoli a různě si je obměňovat podle toho, jak budeš potřebovat. Tento program není nijak vedený. Je na tobě, jak často budeš poslouchat meditace a na jaké oblasti budeš chtít pracovat jako první. 🙂 Tudíž je program zároveň individuální.

Po jaké době začnu vidět první výsledky?

To je velmi individuální. Záleží, jaké je tvé aktuální nastavení, zda se už nějakou dobu věnuješ síle mysli, jaké máš vzorce podvědomí a podobně. ALE věřím, že můžeš očekávat příjemný a uklidňující výsledek IHNED při/po meditaci.

KONTAKT