fbpx
Adéla Třetinová

Promedituj se ke štěstí

I Ty můžeš prožívat život ve ŠTĚSTÍ a TVOŘIT si lepší budoucnost.

Představ si, že už za pár minut se můžeš cítit radostně a krásně…

Představ si, že si budeš utvářet život podle Tvých představ…

Díky mým vedeným meditacím je to fakt MOŽNÉ. 🙂

Taky hledáš štěstí?… Po pravdě mi meditace změnily život. Hledala jsem stále štěstí někde venku ve vnějších věcech. V dosažených cílech, v něčem materiálním a podobně. Až mi došlo, že to štěstí nosím každou sekundu u sebe! 😀 Ano, přímo tady je! Vidíš ho? Já jo a ukážu ti to… 🙂

To štěstí je v každém z nás. Moc se mi líbí jedno vyprávění: ,,Bůh se ptal, kde má uložit štěstí. Jeden muž řekl, že na nejvyšší horu, že tam ho nikde nenajde. Bůh odpověděl, že tam ne, tam by ho přece našli. Druhý muž řekl, že na dně nejhlubšího moře. Bůh odpověděl, že to také ne, že tam by ho také našli. Poté se zamyslel a řekl následující. Vložím ho každému z nich do SRDCE, tam ho nikdo přece hledat nebude…”

Už chápeš? Jaká pravda v tomto citátu! 🙂 Štěstí se opravdu ukrývá v našem srdci a díky meditacím jsem ho v sobě opět probudila. Začala jsem meditovat každý den. Tvořila jsem si v meditaci vlastní vizualizace (představy) podle téma, které jsem si aktuálně v životě chtěla vyřešit.

Další věcí je to, že cokoli my chceme, tak si to nejprve musíme umět vůbec představit v naší mysli, aby se to dokázalo uskutečnit i v našem životě. Naše mysl totiž funguje tak, že odehrává náš život podle toho, co do ní nahrajeme. Jestliže tam máme uložené věci, které nechceme, tak se právě ony budou dít v našem životě. Klíčem je tedy emočně se vcítit do těch věcí, které doopravdy CHCEME a díky tomu se jako zázrakem začnou v našem životě tyto věci objevovat. 

Proto jsem si v meditacích vždy představovala a emočně procítila to, co v životě chci. Můžu říct, že se mi ty věci opravdu plnily a stále plní… 🙂 Představovala jsem si tam mou postavu, představovala jsem si tam mé zdraví, představovala jsem si tam úspěch a mé splněné cíle a fakt se to zrealizovalo! 

Někdy mi to přišlo jako zázrak. Zázrak to ale není. Je to zkrátka ZÁKON VESMÍRU, který tu vždy byl a stále je. A tím je ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI. Totiž to, v jakých vibracích se nacházíme, to nám život vrací.

Jestliže chcete úspěch, ale jste ve vibracích nebo-li emocích smutku a marnosti, tak nikdy nemůžete úspěch očekávat. Je důležité se jako první naladit na vibraci úspěchu. UŽ TEĎ úspěch emočně cítit a zažívat vibraci úspěchu, aby vám úspěch do života mohl doopravdy přijít! 

Díky tomuto jsem pochopila, jak funguje naše lidská mysl a jak úžasným prostředkem k úspěchu a ke všemu, co si přejeme, jsou právě MEDITACE.

PROČ PRÁVĚ MÉ MEDITACE?

CO JE OBSAHEM TOHOTO PROGRAMU?

štěstí je v každém z nás

JAK MI MEDITACE ZMĚNILY ŽIVOT?

UKÁZKY MEDITACÍ Z PROGRAMU

JSI PŘIPRAVEN ZMĚNIT TVŮJ ŽIVOT? 🙂

Promedituj se ke štěstí
2 000,-
  • Chci změnit svůj život a najít uvnitř sebe klid a pocit štěstí
  • Chci si utvářet budoucnost podle svých představ
  • Chci rychle usínat a celou noc klidně spát
  • Chci mít lepší zdraví, lepší postavu, více energie, lepší sebevědomí i sebelásku a také jak si plnit své cíle
  • ANO, JDU DO TOHO, JSEM FAKT PŘIPRAVEN(A) ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT A POSUNOUT HO O LEVEL VÝŠ!

JAK MÉ MEDITACE POMÁHAJÍ OSTATNÍM

OTÁZKY OHLEDNĚ PROGRAMU MEDITACÍ

Je tento program i pro mě, i když nemám zkušenost s meditacemi?

Určitě ano. 🙂 Meditace jsou opravdu krátké, dobře se poslouchají a může s nimi začít kdokoli. Navíc se kromě meditací naučíš spoustu věcí o tom, jak si utvářet život podle Tvých představ.

Musím meditovat každý den?

To záleží na čistě na tobě. Podle toho, jak moc chceš Tvůj život změnit a na kterou oblast se chceš zaměřit. Například se budeš chtít zaměřit na ZDRAVÍ. V tom případě Ti doporučuji Meditaci pro zdraví poslouchat každý den, ale zároveň i pracovat na krocích ve fyzické realitě, které najdeš v této sekci zdraví.

Na jak dlouho tento program je?

Tento program je NAVŽDY! 🙂 Všechny tyto meditace můžeš poslouchat kdykoli a různě si je obměňovat podle toho, jak budeš potřebovat. Tento program není nijak vedený. Je na tobě, jak často budeš poslouchat meditace a na jaké oblasti budeš chtít pracovat jako první. 🙂 Tudíž je program zároveň individuální.

Po jaké době začnu vidět první výsledky?

To je velmi individuální. Záleží, jaké je Tvé aktuální nastavení, zda se už nějakou dobu věnuješ síle mysli, jaké máš vzorce podvědomí a podobně. ALE díky mému daru léčení můžeš očekávat příjemný a uklidňující výsledek IHNED při meditaci.