fbpx

Promedituj se ke štěstí

I ty můžeš prožívat život ve ŠTĚSTÍ a TVOŘIT si lepší budoucnost.

Představ si, že se můžeš už za pár minut cítit radostně a krásně…

Představ si, že si budeš utvářet život podle tvých představ…

Díky mým vedeným meditacím je to opravdu MOŽNÉ.

Kurz pro ŽENY i MUŽE, kteří si přejí žít NAPLNĚNÝ ŽIVOT. 

12 + 1 mých vedených meditací, které nejsou nikde veřejně.

adéla třetinová meditace
 • Máš pocit, že se život prostě děje a ty ho neumíš ovládat?
 • Neplní se ti tvá přání?
 • Cítíš se neklidně?
 • Trápí tě únava a neduhy s tvým tělem?
 • Cítíš se pod tlakem a ve stresu?
 

Pokud alespoň jedna z odpovědí na tebe sedí, pak jsi tu SPRÁVNĚ!

,,Adelko, chci ti napsat zpetnou vazbu na tve meditace. Uz je posloucham skoro rok a je to neuveritelne, jak to funguje ❣️ Když pravidelně posloucham meditace treba na penize, stalo se mi, ze prijdu do prace a na stole mam treba necekanou odmenu nebo mame nove klienty. Kdyz jsem zacala poslouchat meditace na zdravi, najednou jsem byla naprogramovana jinak a aniz bych si to prvni uvedomila, vyhledavala jsem zdravejsi jidlo, zacla se zajimat o prevenci zdravi a tak, az potom mi doslo, ze jsem vlastne poslouchala meditace prave na zdravi! Je to uzasny, dekuji ❤️🙏🏼“ Lucie Ch.

,,Ahoj Adelko, přemýšlela jsem jak to napsat, aby to bylo co nejvic skutecne a hlavně procítěné, jelikož diky tvým meditacim a hlavně program promedituj se ke štěstí mi nejenom pomáhá se soustředit na sebe a uvolnit se, ale taky najit svou cestu, zastavit se a prodychat me obavy, strachy a vše nezname. Ted už jsem na tom lépe a nebojím se ničeho, vím, že vše má svůj čas, ale když děláme veci, které mají smysl pro nás, tak to bude dávat smysl i ostatním. Díky tobě jsem pochopila, že je vše v nás a my jsme zrcadlo našeho myšlení. Moc ti děkuji za tvé tvoření a že jsem tě objevila, byla jsi mi doslova seslána. ❤😍❤ Děkuji, děkuji a děkuji.“ Monča
,,Moc se mi líbí i Tvé řízené meditace, které byly vlastně mým prvním kontaktem s Tebou. To, co mě na nich hodně přitahuje, je bez váhání Tvůj velice příjemný a melodický hlas, který je už harmonizující sám o sobě. :-)). Mezi mé oblíbené meditace patří ta proti stresu, na sebelásku a meditace na vysněnou postavu. Při poslouchání se dokážu naladit na danou situaci tak, jako by už opravdu existovala a nechat se vtáhnout do budoucnosti, ve které se cítím šťastně a bezpečně. A to je podle mě hlavní klíč k úspěšné meditaci, která je branou do nového života a právě toto se Ti povedlo na výbornou :-). Jde vidět, že máš takt a cit pro okolnosti. Moc se mi líbí i Tvá videa, kde jasně a srozumitelně podáváš informace k daným tématům, určitě v nich  pokračuj  i nadále!“ Lucie B.

PROČ PRÁVĚ MÉ MEDITACE?​

adéla třetinová meditace

CO JE OBSAHEM TOHOTO PROGRAMU?​

adéla třetinová meditace

JAK MI MEDITACE ZMĚNILY ŽIVOT?​

UKÁZKY MEDITACÍ Z PROGRAMU

JSI PŘIPRAVEN(A) ZMĚNIT TVŮJ ŽIVOT?

Promedituj se ke štěstí
2 222 Kč
 • Chci změnit svůj život a najít uvnitř sebe klid a pocit štěstí.
 • Chci si manifestovat svou novou vysněnou realitu.
 • Chci mít plno energie, kvalitní spánek a cítit se zkrátka skvěle!
 • Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, tak níže na stránce najdeš „Otázky a odpovědi“.​​​​
 • Kurz probíhá ve členské sekci a přístup k němu je časově neomezený.
 • Tento kurz slouží ke vzdělávání, nenahrazuje zdravotní péči. V případě vážných fyzických či psychických potíží doporučuji vyhledat lékaře/odborníka na duševní zdraví.
 • Ano, vstupuji do programu a přebírám zodpovědnost za to, jak s programem naložím a na základě toho jaké budu mít výsledky.

OTÁZKY A ODPOVĚDI