fbpx

Žij v hojnosti odteď a navždy!

Pro takové ženy, které si chtějí dovolit:

přitahovat hojnost do svého života,

přestat se bát o své finance,

umět si užívat své peníze,

živit se tím, co je baví,

zvyšovat své příjmy,

plnit své poslání.

8 týdenní cesta k finanční hojnosti, na které se naučíš přitahovat hojnost odteď a už navždy!

Představ si, že:

máš víc a víc hojnosti!

už nemáš strach o své finance!

víš, jak tvořit svou realitu!

víš, jak navyšovat svůj příjem!

se živíš tím, co tě baví!

cítíš se radostná!

Tento online program je pro tebe, pokud…

Co všechno tě čeká?

Co přesně se naučíš?

Co na program říkají ženy?

Simča
Read More
,,Program hojnosti s Adélkou mě obrovsky namotivoval, pozitivně nabil a dal mi spoustu tipů, podle kterých jsem začala pracovat na manifestaci hojnosti. Podstatu toho, jak to asi funguje jsem zhruba věděla, ale ta podpora a vedení jsou věci, které při téhle "práci" prostě chcete! Jsou totiž vždycky okamžiky, kdy to úplně nejde a hlavně se na to rádo zapomíná. Ale když si můžete znovu pustit něco, co přesně potřebujete slyšet, je to paráda. Mě osobně vždycky tak hezky mile "pohladilo" už to oslovení na začátku kurzu - to "ahoj miláčku", ze kterého na mě vždycky čišel pocit, že na mně tomu dotyčnému (v tomhle případě Adélce🙂) záleží a chce pro mě to nejlepší. Bylo to vedené se zájmem a láskou a hlavně touhou pro lidi udělat to nejvíc, co člověk umí. Takhke jsem to cítila. Mně osobně se v podstatě začala hojnost manifestovat celkem rychle. Děly se mi věci, které byly jasným důkazem. V jeden den se mi například podařilo získat 2 slevy, prodat oblečení na Vinted, další den jsem dostala potvrzení na proplacení kroužku pro syna. Další dny mi máma poslala peníze za stolek, který jsem si domů kupovala, a které jsem vůbec nečekala... A po chvilkovém útlumu, kdy se zdálo, že bychom snad mohli mít nedostatek peněz, babička dala muži 20.000,-, které mu dříve slíbila, ale pak nedala. Za pár dní dostal muž v jedné práci prémie, mně táta poslal peníze pro děti na vánoce a muž dostal prémie i v druhé práci. Tak tohle už je podle mě dost jasný důkaz toho, že se na tom opravdu snažím makat 🙂 Jsem vděčná nejen za peníze, které jsem si "přitáhla", ale jsem vděčná především za to, že jsem si "přitáhla" Adélku, protože díky ní jsem vlastně vystoupila ze své komfortní zóny tím, že jsem se i přes momentální nedostatek (opravdu jsem tehdy vybrala poslední drobné ze všech kasiček) rozhodla investovat do sebe a myslím, že se to začíná krásně vyplácet... ❤ Moc za to děkuji, Adélko. Opravdu jsem vděčná ❤"
Janča
Read More
,,Ahoj Adélko, program je skvělý, jsem ráda, že jsem do programu šla, jsou v něm skvělý aha momenty a je přínosný v tolika oblastech, ne jen ohledně peněz. 🙏 Děkuji. ❤️"
Previous
Next

Můj příběh…

Pamatuji si ty dny, kdy jsem chodila ještě do práce a měla obrovský strach z nedostatku a kdykoli jsem platila něco v obchodě, tak jsem měla knedlík v krku. Pamatuji si ty dny, kdy jsem odešla z práce a chtěla naplno začít podnikat, ale mé podnikání mi nic nevydělávalo, ať jsem se dělala, co jsem dělala. Snažila jsem se, předávala lidem hodnotu, ale NIC SE NEDĚLO.

Nechápala jsem to… 

Říkala jsem si, jak je možné, že má někdo takové štěstí, že má práci, která mu mega vydělává? Anebo že má někdo byznys, ve kterém nic moc nedělá a přitom má tolik peněz? Pořád jsem se snažila něco změnit, dělat lepší programy, nabízet lepší služby, víc a víc „makat“, ale nic se nedělo. Pak jsem pochopila, že…

Že je všechno o FINANČNÍM NAPROGRAMOVÁNÍ a o ENERGII HOJNOSTI!

Začala jsem cítit hojnost, i když jsem neměla moc peněz. Začala jsem se radovat. Dala jsem si závazek, že se budu učit o hojnosti a o penězích a ty peníze se zkrátka naučím vydělávat! A pak to budu učit druhé! A naučím lidi ŽÍT V HOJNOSTI!

Uvědomila jsem si totiž, že opravdu většina lidí řeší PENÍZE…

Téměř celý svět má strach z nedostatku peněz, z chudoby a díky tomu mají stres a nemoci. Je na čase to změnit a já ti tu změnu chci z celého srdce vážně dopřát! ♥

Ukážu ti, že hojnost není jen o čísle na bankovním účtu, ale o něčem mnohem větším… A naučím tě, jak ji mít ve všech oblastech života mnohem a mnohem víc, než sis kdy myslela! ♥

TENTO KURZ JIŽ NENÍ MOŽNÉ ZAKOUPIT JEDNOTLIVĚ, ALE JEN V RÁMCI BALÍČKU ÚSPĚCHU, ABYS MĚLA KOMPLEXNÍ STUDIUM V RÁMCI ÚSPĚCHU, PODNIKÁNÍ, PENĚZ.

Balíček úspěchu aneb komplexní program, který ti pomůže od NULY vybudovat své VYSNĚNÉ (ONLINE) PODNIKÁNÍ.

Najdi své poslání + Otevři se hojnosti + Rozjeď své podnikání! 

To všechno v lehkosti za pomocí sebepoznání, správného nastavení mysli a následování určitých strategií.