fbpx

Záznam z živého vysílání ŠTĚSTÍ JE VOLBA

Ráda bys byla s námi v Mastermind?
Tak sjeď úplně dole na stránku a přidej se!
Do 14.4. NIŽŠÍ CENA o téměř 7 tisíc.

Veru F.
Read More
Opustila jsem práci, ve které jsem byla nespokojená, vybudovala jsem si své vlastní kadeřnictví, zmanifestovala jsem si spousty klientů. Doma vládne lepší atmosféra, děti jsou klidnější, žiji ve větší spokojenosti a klidu.
Andrejka Š.
Read More
Moc se těším na naše další 3 měsíce. Jsem nadšená ze změny, která se u mě po těchto 3 měsících udála. Milovala jsem každou minutu z této MM, ať to byly chvíle, kdy jsem s úžasem zjišťovala, že to, o čem mluvíš, opravdu funguje, ale i ty situace, kdy jsem se musela podívat sama do sebe a probrat se i těmi negativními emocemi, postavit se tomu a rozloučit se s s tím, co už jsem ve svém životě nechtěla. Všechno šlo, protože jsem měla tvojí podporu, rady a pomoc. Jsem vděčná, že jsem na tebe narazila a mohla se rozvijet s Tvojí pomocí. Jsi úžasná koučka. Spolupráce s Tebou byla čirá radost, protože jsi nádherná osobnost, jsi láskyplná, empatická, zářivá, plná podpory a porozumění. Děkuji Ti za vše.
Alenka O.
Read More
Ač už se seberozvoji věnuji delší dobu, denně medituju a mám přehled o různých technikách, přesto jsem začala opět upadat do takové té zaprděnosti, kdy se mi často nic nechtělo, neviděla jsem výsledky, oddalovala jsem různé věci, byla jsem i dost roztěkaná atp. Tohle vše se teď začalo měnit a já si všímám, jak jsem daleko klidnější, usměvavější, uvnitř sebe se cítím volněji a hlavně jsem mnohem více laskavější sama k sobě a to je nejvíc!

A co říkají ŽENY?

FL♢W  M△STERMIND

Nezávazně poptat