fbpx
adéla třetinová

Pro veřejnost

Rádi byste pro vaši firmu či pořádání akce měli někoho (ať už jako speakera či mentora/kouče), kdo se věnuje SÍLE MYŠLENÍ, VEDENÝM MEDITACÍM, REDUKCI STRESU, AUTENTICITĚ, BOURÁNÍ LIMITUJÍCÍCH PŘESVĚDČENÍ, VEDE DRUHÉ LIDI KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU a řídí se tím, že je… COKOLIV MOŽNÉ?

Kdo je Adéla?

adéla třetinová

Zdravím! Jmenuji se Adéla Třetinová a již několik let se věnuji osobnímu rozvoji. Začalo to psaním blogu, poté natáčením videí a z tohoto koníčku se rozvinulo podnikání. Primárně se věnuji online kurzům a skupinovým programům pro ženy.

Aktuálně se věnuji koučinku či mentoringu převážně žen, jelikož si myslím, že i přesto, že jsme všichni kolektivně JEDNO VĚDOMÍ, tak není náhoda, že si naše duše vybraly buď mužské nebo ženské tělo. My ženy funguje zkrátka jinak a mně jsou velmi blízká témata ženské cykličnosti, emocí, intuice, vztahů, vztahu sama k sobě. A to především díky mé vlastní minulosti, kdy jsem si tato témata řešila a měla s nimi problémy.  

Miluji svítit ostatním lidem na cestu a ukazovat jim, že naše intuice je náš nejlepší učitel a že pokud budeme poslouchat tento náš vnitřní hlásek, tak máme dá se říct vyhráno.

Myslím si, že v dnešní uspěchané době je zapotřebí klást důraz na náš autentický projev. Protože právě skrz tuto digitální dobu a sociální sítě máme tendenci srovnávat se s ostatními a zapomínáme na to, co chceme my. Nejen to, ale také neslyšíme již zmíněnou intuici, kompas k životu našich snů…

Když se lidé dokáží ztišit a budou praktikovat techniky na redukci stresu, tak mohou žít opravdu naplněný život. Není to za mě jen o splnění cílů, to vůbec. Je spoustu lidí, kteří žijí své sny, ale spokojení nejsou. Za mě je to o tom užívat si každý jeden den. Užívat si cestu k našim cílům. Každý z nás bychom si měli osvojit filozofii přítomného okamžiku a také toho, že si vždy můžeme zvolit, jak na situace zareagujeme. To podle mě dělí lidi na šťastné a nešťastné. Právě to, jak na své životní situace reagují. 

Ve své praxi jsem zažila spoustu nádherných příběhů, kdy se klientky rozhodly nebýt již definovány svou minulostí a reagovat na své životní situace jinak. Poslouchat také svou intuici a praktikovat techniky, které je vedou k naplněnému životu a také k jejich cílům. Především si ale k těmto cílům užívat tu cestu.

Nezávazně poptat