fbpx
Adéla Třetinová

O mně

Jmenuji se Adéla, je mi 23 let a sdílím svou cestu životem. Životem zdravého životního stylu, osobního rozvoje, ale také spirituality.

Zdravému životnímu stylu se věnuji 6 let. Díky němu jsem získala fit postavu, našla spokojenost ve svém těle, naučila se vytrvalosti a především jsem se uzdravila z alergií, chronické rýmy a téměř úplně i mé astma! 🙂 O mém uzdravení si můžeš přečíst v tomto článku. Na základě této mé vášně jsem vytvořila online program Spokojená ve svém těle, který pomáhá ženám dosáhnout spokojenosti ve svém těle i ve své duši.

Díky osobnímu rozvoji se mi život také otočil o 180 stupňů. Začala jsem si plnit své sny, založila jsem si blog a začala natáčet videa. Najednou se ve mně probudila vášeň plnit si v životě cokoli, protože přece žijeme jen jednou. 🙂 (Tedy alespoň v tomto těle). 

A na závěr díky spiritualitě jsem objevila, že každý máme v sobě vnitřní zdroj a kompas, který nám vždy dodává lásku a nalezneme v něm odpovědi na téměř všechny životní otázky. Mou velkou vášní se staly meditace, díky kterým jsem se naučila naslouchat svému nitru a našla v nich štěstí, které hledá spoustu lidí někde venku. Jenže tam bohužel není. Dokud štěstí nepocítíte uvnitř sebe, tak ho vně nikdy nenajdete. 🙂 Totiž to, co vyzařujeme, tak si také přitahujeme. Z toho důvodu vznikl online program Promedituj se ke štěstí, který vás dostane zpět k vašemu nitru, do klidu, do lásky a do krásných pocitů. 

Tyto 3 životní směry, které jsou mou vášní, utváří krásný trojúhelník: TĚLO – DUŠE – MYSL.

Mým záměrem je tedy inspirovat k rozvoji jak těla, tak duše, tak mysli. Pečovat o sebe jak fyzicky, tak duševně.

Momentálně jsem nejvíce aktivní na mém Instagramu a také na YouTube, kde pravidelně přidávám videa a vedené meditace! 🙂

Kromě zmíněných online programů je možné se domluvit na individuální spolupráci.

Adéla Třetinová

TĚLO - DUŠE - MYSL

ŽIJ SE MNOU ZDRAVÝ & VĚDOMÝ ŽIVOT! ♥

Adéla Třetinová

Ahoj, vítam Tě na mých stránkách! :) 

Jmenuji se Adéla a věnuji se zdravému životnímu stylu a osobnímu rozvoji. Dá se říct, že si žiju takový ZDRAVÝ & VĚDOMÝ život… :) 

K tomuto způsobu žití ráda inspiruji a motivuji i ostatní. Proč? Protože tento životní styl mě změnil o 180 stupňů! :)

Pokud Tě láká žít život plný zdraví a elánu, tak si stáhni můj E-BOOK ZDARMA, kde Ti prozradím můj příběh a také kroky, které Tě do takového života dostanou! :)

S láskou,

Adéla♥