fbpx
Adéla Třetinová

O mně

Ahoj, jmenuji se Adéla a jsem holka, která vždy chtěla od života víc a věřila ve své sny. Myslela jsem si, že všechno bude naprosto snadné a všeho lusknutím prstu dosáhnu! Jenže nebylo tomu tak…

Narodila jsem se jako upovídaná holka, která se ráda předváděla a byla stále vysmátá. Vždy mi šlo všechno snadno, ve škole se mi dařilo a já vždycky nějakým způsobem dosáhlo toho, čeho jsem chtěla. Jenže jakmile člověk dospívá, tak se stane spoustu situací, které uzavřou naše srdce. Takže se mé původní já vypařilo a já byla pravým opakem. Byla jsem stydlivá, bála se říkat své názory a zapomněla na svůj účel a své dary, se kterými jsem se narodila…

Zlom nastal tehdy, když jsem se začala zabývat osobním rozvojem a chtěla žít své sny! Začala jsem na sobě pracovat a ze stydlivé holky se opět stala ta upovídaná! Začala jsem natáčet videa na YouTube, říkat naplno své názory, být sama sebou a sdílet to, co mě v daný moment nejvíc bavilo!

Chtěla jsem svůj sen žít naplno, a tak jsem se rozhodla začít podnikat v tom, co mě v té době nejvíc naplňovalo – zdravý životní styl! Jenže… Nějak to drhlo! A tak jsem neustále hledala informace, abych zjistila, jaké je mé pravé poslání. Nechápala jsem, jak je možné, že je někdo úspěšný a někdo ne! Jak je možné, že má někdo spoustu peněz a někdo žádné!

Rozhodla jsem se, že se vydám naproti svému snu, odejdu z práce a naplno se vrhnu do podnikání! ,,Přece začnu dělat to, co mě baví, tak to musí fungovat!”, říkala jsem si. Jenže ono se tak nestalo… I když jsem zkoušela všechno možné – afirmace, meditace, různé techniky, tak nic nefungovalo a mé podnikání stále stagnovalo. Připadala jsem si ztraceně a každé ráno jsem se probouzela s tou samou myšlenkou – proč mi nefunguje mé podnikání, jaké je mé pravé poslání a jak se mám naučit vydělávat peníze.

265A3DD5-EB32-433F-AD59-81F45BBBA174

Moment, kdy se dalo vše do pohybu, nastal v tu dobu, kdy jsem pochopila, že realitu si tvořím já sama svými myšlenkami, emocemi a každodenními návyky. Začala jsem tedy pracovat na tom, abych celou mou realitu změnila! A povedlo se? ANO.

Přestala jsem konat jako neúspěšná, ale začala jsem konat jako úspěšná. Investovala jsem do své první mentorky a naučila se principy, jak rozjet svůj byznys. Také jsem pochopila, jaké je mé opravdové poslání. Dokázala jsem ho konečně vidět v tu dobu, kdy jsem se zbavila všech iluzí sama o sobě a o tom, co bych měla dělat a jak bych měla vypadat.

Nyní vím, že je mým aktuálním největším posláním dostat i tebe k byznysu, který tě bude bavit, bude v souladu s tvou duší a budeš za něj hojně odměněna! Už je na čase skoncovat s tou vírou, že musíme makat pro peníze. Je na čase přestat věřit tomu, že je tady daný nějaký osud a že nemůžeš žít své sny a tvořit si svou realitu. A hlavně… Už konec s tou vírou, že se neuživíš tím, co tě baví!!!

Jsi připravená uvěřit tomu, že…
Že i ty si můžeš vytvořit svou vysněnou realitu? 
Že i ty můžeš žít v hojnosti?
Že i ty můžeš plnit své poslání?

Tak na nic nečekej a bookni si call níže! 🙂
Budu se na tebe těšit, jak to spolu rozjedeme! ♥

Adéla Třetinová

Jsi připravená to pořádně rozjet a splnit si své sny?

sleduj mě na sociálních sítích: