fbpx
Adéla Třetinová

Motivační náramky

Dlouho jsem hledala způsob, jakým bych mohla motivovat lidi a pomoct jim si motivaci udržet. Pokoušela jsem se psát motivační slohy, motivační články, motivační videa, ale nic nikdy nezapůsobilo tak silně…

Mým cílem je totiž co nejvíce z vás namotivovat k pohybu a zdravé stravě. Ptáš se proč? Dřív jsem totiž byla jedna velká hromádka neštěstí. Neměla ráda svoje tělo, cpala se čokoládou a neměla žádné koníčky… Před pár lety mi běh a sport změnil život! Začala jsem se hýbat, jíst zdravě a zmizely mi alergie a chronická rýma, se kterou jsem se potýkala celý život. Neberu léky a jsem proti tomu. Podle mě základ krásného zdraví je POHYB, ZDRAVÁ STRAVA, ale i MYSL – myslet pozitivně a být v životě za všechno vděčný. Více o mé cestě si můžeš přečíst ZDE


Jednoho dne mi přišel nápad. Tím nápadem byly tyhle náramky. Kdykoli budeš ztrácet motivaci nebo se ti nebude chtít, tak se podíváš na náramek, vzpomeneš si na tvůj cíl a nevzdáš to. 

Moje srdce bije radostí, že jsem přišla na něco, čím můžu lidem připomínat jejich cíl. Zároveň mi bije radostí, když navlékám korálek po korálku, protože jsem od mala kreativní duše – hrála jsem 9 let na klavír, chodila do výtvarné školy, chodila do tančení a i teď stále ráda tančím.

Mám obrovskou radost, že tyhle náramky vznikly a každý den připomínají svým vlastníkům, jaký je jejich cíl a čeho si přejí dosáhnout. 

ČINKA
Hlavní ozdobou náramku je činka, která je symbolem cvičení, vytrvalosti, disciplíny, motivace. Kromě této činky je náramek vyráběn z minerálů, které jsem já sama navrhla, aby to mělo co nejlepší účinek pro tvou motivaci. 

BÍLÝ/ČERNÝ ONYX 
Onyx dodává sílu, vytrvalost, sebekontrolu a ochranu. Taky ale celkově podporuje člověka v překonání jeho špatných chvílí a vzorců z minulosti. 

MODRÝ PRUHOVANÝ ACHÁT
Achát je obecně známý tím, že podporuje tělesnou energii a je oporou našeho těla. Podporuje naše fyzické tělo, ale zároveň má vliv na naši psychiku. Modrý achát nás zklidňuje a odbourává stres. Proto jsem vybrala právě jeho – tento krásný modrý minerálek. A navíc? Modrá je dobrá! 

Aby každý tento z minerálů měl svou energii a odváděl svou práci, tak se musí čistit a taky pravidelně nabíjet na sluníčku. Proto potom co navleču náramek, tak minerály očišťuji tím, že ho opláchnu vlažnou vodou a nabiji na slunci.
Jakmile mám náramky hotové, tak je ještě nabíjím mojí vlastní motivační energií! Jak? To je tajemství… 🙂 
Poté vám náramky posílám a vy je vždy čas od času nabijte na sluníčku, aby minerály neztratily svou energii. 

CHCI DOSÁHNOUT SVÉHO CÍLE! CHCI NÁRAMEK! 🙂

Do poznámky mi prosím napiš, jakou variantu náramku chceš a jaká je velikost tvého zápěstí. 🙂

JAKÁ JE CENA NÁRAMKU?
Cena náramku je 399 Kč včetně poštovného.

JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁNÍ A DODÁNÍ? 
Jakmile vyplníš tvé jméno a email, tak se ti ozvu ohledně platby a dodání. Platba probíhá bankovním převodem a hned jakmile platbu obdržím, tak ti náramek zašlu na tvou adresu. 

KOLIK STOJÍ NÁRAMEK NA PŘÁNÍ?
Záleží na tom, o jaký přesně náramek by se jednalo. V případě zájmu mi napiš a domluvíme se. 🙂 

Tím, že mě náramky začaly bavit - jejich design, ale zároveň i poslání každého minerálu, tak nedělám jen motivační, ale i na přání... 🙂