fbpx

3 DENNÍ TRÉNINK DOVOL SI ZÁŘIT SÍLA ŽENY 2.0

minikurz síla ženy adéla třetinová

Na začátku července jsem dávala na můj Instagram (kde mě mimochodem sleduj :D) mou proměnu těla. Najdeš ji i NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE. Mé tělo, které byť dříve bylo velmi vyhublé, tak ale v procesu “léčení mého ženství“ aneb uzdravování hormonů a zpomalení, se to trochu zvrtlo… Jak? Čti dále…

Wow, udividilo mě, kolik žen mi reagovalo na to, že mají zájem vědět, jak jsem to udělala! A udělala JAKO CO? No to, že miluju jídlo, nemám ráda nějaké diety, nesnáším trendy aneb “musíš chodit 10 tisíc kroků denně, jinak nezhubneš“ aneb ne-ba-ví mě to. Nechodím do fitka jak dřív, přesto jsem si vybudovala disciplínu zdravým a pro mě moc příjemným způsobem. Hledala jsem cestu, jak na to, jak už nejít tou cestou přísnosti na sebe a NAŠLA JI.

Dokázala své tělo krásně zbavit zavodnění, které jsem bohužel (nyní to vnímám jako BOHUDÍK, protože mě to navedlo na cestu zpět k sobě) měla po návratu ze Španělska.

Myslela jsem si, jak mám vztah k sobě už super, ale co ti budu povídat… Ten osobní rozvoj je prostě cesta… 🙂 A tak ve mně Španělsko (kde jsem během zimy žila a které je na rozvíjení ženství a plynutí to pravé ořechové aneb jejich MAŇÁNA) probudilo další vrstvičku léčení vztahu k sobě (nebo spíš další vrstvu SEBEPOZNÁNÍ a příležitost NAJÍT SAMU SEBE a SVOU ZÁŘ víc než kdy dřív). 

Po Minikurzu Síla ženy 1.0 (z konce roku 2022) jsem se totiž uvelebila v ženské energii, užívala si to PLYNUTÍ A FLOW, které ve mně bylo roky potlačeno! Užívala jsem si tu krásu ženství, ženské energie, znovu nalezla samu sebe! A tak mou další výzvou bylo ZDRAVĚ ZAPOJIT MUŽSKOU ENERGII (rozuměj akční kroky, aktivita, převádění nápadů do reality). A zdůrazním ZDRAVĚ. 

Už ne ta přísnost na sebe, už ne trendy, které vidíme všude okolo. Protože to mi prostě nefungovalo. Nefungovalo mi to, co dříve… Méně jíst a víc se hýbat. Pořád mi něco unikalo. Unikalo mi to, že mi uniká moje energie, moje vnitřní zář. Ptáš se JAK?

To všechno chci s tebou sdílet! Protože to souvisí s tvou postavou, tvým menstruačním cyklem, ale i s tvým podnikáním, tvými vztahy, zkrátka se všemi oblastmi!

Vrátila jsem se ze Španělska do ČR a odnesla si s sebou to nejdůležitější. 

Uvědomění toho, čím jsem si ještě stále nechala brát svou vnitřní zář. 

Uvědomění toho, proč jsem měla k disciplíně odpor.

Uvědomění toho, jak nám trendy šíleně moc škodí. 

Uvědomění toho, jaké CHYBY jsem dělala ve stravě, byť jsem si myslela, že jím zdravě! 

Uvědomění toho, jak moc nás ovlivňuje prostředí. 

Začala jsem svou disciplínu budovat od znovu. Už ne tvrdě, ale tak, aby mě to bavilo (budeme bavit i o tom, jak si vybudovat pozitivní asociaci s pohybem) a v souladu se svým cyklem, protože jsem ŽENA a ne muž. Nejsem každodenní továrna na tvrdou disciplínu! 

A to i z toho důvodu, že mě zastavila BOLEST (není to až tak dávno). Tehdy jsem věděla, že meditovat nestačí, že musím JEDNAT. Co se mi stalo? To si společně povíme…

A proto…. Nastal čas na MINIKURZ SÍLA ŽENY 2.0!

Mám pro tebe NOVÝ 3-DENNÍ TRÉNINK, který je pro tebe, ať už si řešíš – postavu, menstruační cyklus, vyčerpanost, nechápeš, proč ti nefunguje změnit postavu (zhubnout, přibrat, uzdravit se, trávicí potíže). Ať už si řešíš – stagnaci, cestu v podnikání, vztahy. Budeme se totiž bavit o naší INTUICI, protože to právě ona je důležitá na naší cestě. Odpojit se od trendů, poslouchat intuici a DOVOLIT SI ZÁÁÁÁŘIT!

Tento ONLINE TRÉNINK neboli Minikurz Síla ženy 2.0 probíhá ŽIVĚ 22.7.-24.7. + BONUSY + DÁREK (meditace) + záznamy ti zůstanou!

Vlevo já před 3 lety v létě, kdy jsem jela striktní rutiny. Hodně mužské energie. Neberu to jako něco špatného. Skvělá lekce pro mě, díky které jsem se vydala na cestu k probuzení svého ženství. Uprostřed po návratu ze Španělska. Byla jsem hodně v ženské energii a plynutí. A vpravo NYNÍÍÍ… 🙂 Rovnováha ženské i mužské energie. Váhu mám cca stejnou, jen jsem tělo zbavila nadbytečné vody. Miluju své ženské křivky a mým cílem není být hubená jako tehdy. Hlavně to není jen o postavě (která se u nás žen během dne a měsíce mění), ale hlavně o mé VNITŘNÍ PROMĚNĚ, která je pro mě to NEJVÍC…

Tento online trénink ti POMŮŽE tedy nejen s postavou ale taky se vztahem sama k sobě, se vztahy celkově, k nalezení tvého poslání, k nej strategii pro tvůj byznys (protože i tento trénink/minikurz je jednou velkou intuicí a žádnou dlouho předem plánovanou strategií, haha), ke zdraví, k manifestacím a hlavně – KE SPOKOJENOSTI V ŽIVOTĚ. 

Vím, jaké to je, když se žena necítí dobře ve svém těle. Vím, jaké to je, kdy se žena o něco snaží (v jakékoliv oblasti) a jakoby tloukla hlavou stále do zdi. Vím, jaké to je být závislá na jídle, mít vše pod kontrolou a cítit se vyčerpaná striktností. Vím, jaké to je mít v hlavě chaos a skrz všechny ty možné trendy a názory druhých zapomínat na své vnitřní vedení, svou intuici. 

ALE také vím, jaký je to pocit, když tělo nádherně tráví, když břicho KONEČNĚ není nafouklé. Když mám v sobě SÍLU a ENERGII. Když nejsem závislá na jídle. Je to sakra že OSVOBOZUJÍCÍ! Když vím, že má INTUICE je můj nejlepší kompas a vždy ve správný čas přichází ty nej nápady. Aneb i tento minikurz není žádná strategie, ale jednoho rána přišel impuls sdílet na Instagramu mou proměnu a pak přišlo – aha, udělej pro ženy vysílání, jaké kroky jsi začala aplikovat! A pak – aha, bude MINIKURZ 2.0, yesss! Taky vím, jaké to je, když si přitahuji ty správné lidi k sobě (v životě i v podnikání). MILUJU TO!

PRVNÍ DÍL MINIKURZU BYL DOST O NAŠÍ SÍLE, O DRAVOSTI, O PROBUZENÍ VELKÉ SÍLY V TOBĚ!

DRUHÝ DÍL BUDE VÍC V JEMNOSTI, O ROZZÁŘENÍ TEBE A NÁVRATU KE TVÉ INTUICI!

NÁDHERA… 🙂

Klíčové body tohoto tréninku:

Je tento trénink pro tebe, pokud…

Může to vypadat ale úplně jinak!

Není to jen 3 DENNÍ TRÉNINK…

minikurz síla ženy adéla třetinová

Kdo je Adéla?

adéla třetinová

Jsem koučka, mentorka, průvodkyně především žen. Jsem certifikovaný praktik zákona přitažlivosti + zákona přitažlivosti v oblasti bohatství. Také jsem certifikovanou výživovou poradkyní a certifikovanou fitness trenérkou. K této práci mě dovedl můj životní příběh, mé životní lekce týkající se zdraví, financí i vztahů, především vztahu sama k sobě.

Miluji témata osobního rozvoje, témata ženství, témata zdravého životního stylu. Miluji v ženách odemykat jejich obrovský potenciál. Ukazuji jim, že nás naše minulost nemusí definovat. Pomáhám jim pustit omezující přesvědčení, která o sobě mají, a poté vytvořit život, po kterém doopravdy touží. 

Také ženám ukazuji, jak je důležitá naše autenticita a intuice. Přiznat si, kým doopravdy jsem, jaké jsou mé touhy a naslouchat našemu vnitřnímu vedení neboli intuici. V dnešní době je spoustu názorů, tipů, rad, trendů. Důležité je i přesto zůstat věrná své vizi a svému vnitřnímu vedení… 

Jelikož miluji témata ženství, tak ráda předávám vše, co nás vede zpět k naší ženské energii, větší jemnosti na sebe a napojení se zpět na naše tělo. Věřím, že menstruační cyklus je darem a kompasem v životě ženy.

Jak měním životy dalším ženám…

Jdeme ho změnit i tobě? 🙂

Minikurz Síla ženy 2.0 (Živě 22.7.-24.7.)

3000
555 Kč
 • Čeká tě několik hodin přednášení + záznamy z nich + odpovídání tvých dotazů + bonusová meditace + podporující skupina.
 • Hodnota tohoto ONLINE TRÉNINKU a BONUSOVÉ MEDITACE je MINIMÁLNĚ 3 000 Kč. Pro tebe je NYNÍ cena ale MNOHEM NIŽŠÍ!
 • Zakoupení ZÁZNAMŮ (cca od srpna) bude cena navýšena.
 • Trénink probíhá v uzavřené FB skupině, nemusíš mít ale sociální sítě, záznamy budeš mít ve členské sekci.
 • Po zakoupení dostaneš přístup do členské sekce, kde najdeš přístupy do této skupiny.
 • Uvnitř členské sekce tě také čeká DÁREK aneb MEDITACE na vyživení samy sebe, abys kdykoliv, kdy se cítíš vyčerpaná, obnovila tvou ENERGII + našla TVÉ PRAVÉ JÁ.
 • Čím dřív zakoupíš, tím dřív můžeš poslouchat tuto meditaci, která tě bude vyživovat, dodávat ti energii a také aktivovat tvou INTUICI a tvé SVĚTLO.
 • Záznamy budou po skončení tréninku přesunuty do členské sekce, kde k nim budeš mít přístup po dobu neomezenou - no dokud bude mít Adéla její stránky! 😀
 • Nyní můžeš mít tento trénink za opravdu nízkou cenu, zpětně bude k zakoupení za MNOHEM VYŠŠÍ CENU.
 • Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, tak níže na stránce najdeš „Otázky a odpovědi“.
 • Tento kurz slouží ke vzdělávání, nenahrazuje zdravotní péči. V případě vážných fyzických či psychických potíží doporučuji vyhledat lékaře/odborníka na duševní zdraví.
 • Ano, vstupuji do tohoto online trénink a přebírám zodpovědnost za to, jak s tímto online tréninkem naložím.

Otázky a odpovědi