fbpx
Mastermind úspěšných žen

Skupinový program pro ŽENY, které se rozhodly USPĚT v SOULADU SE SVOU DUŠÍ, a to skrz proces TVOŘENÍ REALITY!🤩

Pro každou ženu, která touží být V SOULADU se svou duší, NAPLNĚNÁ, žít v HOJNOSTI a dělat to, co MILUJE!❤️

3 MĚSÍČNÍ JÍZDA se mnou, díky které budeš svůj život dělit PŘED a PO!👸🏼

Začínáme 17.8.2022, přidej se, počet mít je OMEZEN!🙋🏼‍♀️

Jsi připravená na pořádnou ZMĚNU?💃🏼

Představ si, že…

A nyní ti něco představím já…

Mastermind – skupinový program pro ženy, díky které budeš svůj život dělit PŘED a PO.

Budeš mnohem víc SPOKOJENÁ, napojená na své SRDCE a budeš si TVOŘIT život podle svého.

Je to něco, v ČR zatím moc nenajdeš, a proto máš příležitost být v tom SE MNOU.

Dovolíš si říct ANO svému POSLÁNÍ a mít za něj HOJNOST.

Dovolíš si být SAMA SEBOU a dělat to, co MILUJEŠ.

UVĚŘÍŠ v samu sebe, budeš si konečně vědoma své obrovské HODNOTY.

Naučíš se naslouchat své INTUICI a budeš napojená na své SRDCE.

Budeš si umět přitahovat mnohem víc PENĚZ do tvého života.

Budeš zdravá, fit a budeš mít plno ENERGIE na cestě ke tvému ÚSPĚCHU!

Co všechno tě čeká?

Tahle Mastermind je pro tebe, pokud…

Informace o Mastermind

Slova žen z předchozí Mastermind

,,Vytvořil se tam naprosto nádherný a bezpečný prostor pro sdílení. Překvapilo mě jak moc je důležité a nápomocné zjistit, že to, co si řeším já, si řeší i další ženy (a naopak). Kolikrát mi totiž přišlo, že „tohle“ přece řeším jenom já:D A tohle zjištění bylo osvobozující. Na setkání jsem se pokaždé moc těšila a udržovalo mě to, abych nesklouzávala do nějakých starých kolejí, že se mi nechce apod. Proto setkání každý týden je naprosto super! Postupně si myslím, že mezi námi vzniklo naprosto krásné souznění, důvěra a každý přispíval do skupinky a měl prostor pro „svá“ témata a věci k řešení, které ve výsledku obohatily i ostatní. Zároveň jsem se tam cítila opravdu bezpečně a hezky. Byly jsme všechny statečné a sdílely (i když asi mluvení nebylo pro většinu z nás úplně komfortní). Bylo skvělé vědět, že na to nejsem sama. Ve sdílení je velká síla:)”

,,Postupem lekcí jsem se cítila stále více sama sebou – klidnou, ale přesto divokou, viděla jsem v zrcadle nejen hezkou holku, ale konečně SEBE! – což byl jeden z mých velkých problémů, ztotožnit se s mým tělem, uprvila jsem si vztahy s trenéry, které mám teď moc ráda a tréninky jdou skoro samy, drobnosti si manifestuju téměř na denní bázi a prostě celkově mi příjde, že jsem více dospěla.”

,,Takže ještě jednou velké díky, byl to moc fajn kolektiv a ještě lepší 3 měsíce.”

,,S naprostou upřímností můžu sdělit, že hned po prvním setkání jsem byla spíš na rozpacích, do čeho jsem se to pustila. Ale hned druhé setkání mě ujistilo, že to bude jízda a taky, že byla. Sešla se nás úplně báječná skupina žen, se kterými jsme se navzájem po celou dobu doplňovaly o naše zkušenosti, bolesti, zklamání, radosti, ale hlavně průběžné posuny. Byla jsem nadšená z naší vzájemné otevřenosti, důvěry a podpory.”

,,Původně jsem váhala, jestli do toho vůbec mám jít. Jsem ráda, že jsem to nakonec udělala. Obohatilo mě to a posunulo dál.”

,,Moc mi to bavilo a jsem ráda, že jsem to mohla zažít.”

,,Za sebe vnímám od ledna velký posun a je to boží. Jsem na sebe pyšná, že jsem tolikrát zvládla mluvit a zeptat se přede všema:D je super, že je z toho záznam a může si to člověk pustit i zpětně a povnímat, co napoprvé nestihl. Zároveň i vnímám, že mi pomohlo spoustu věcí říct nahlas…například s tou prací teď v poslední MM. Jako by to mělo úplně jinou důležitost.”

Proč bych měla vstoupit?

Tímto vším jsem si prošla, ukážu ti cestu ven..

Tady si můžeš přečíst můj PŘÍBĚH, ve kterém věřím, že se uvidíš, protože to, že jsi na této stránce, není jen tak náhodou…

Co po přečtení příběhu udělat? 

Buď se rovnou přidej do Mastermind anebo mi klidně napiš na INSTAGRAM, kde se domluvíme na callu a já ti s radostí zodpovím tvé otázky a společně se podíváme na to, jestli je Mastermind pro tebe tou nejlepší možností.

Vstup do Mastermind

⭐️MASTERMIND ÚSPĚŠNÝCH ŽEN⭐️

29 999,-
 • Cena skupinového mentoringu na 3 měsíců = 30 000,-
 • Cena bonusů, které ode mě dostaneš = 3 000,-
 • Cena 3 měsíční podpory ve skupinovém chatu = 6 000,-
 • Celková cena = 39 000,-
 • Cena pro TEBE je ale = 29 999,-
 • Cenu je možné rozdělit do 3 splátek = 11 111,-
 • Pokud budeš platit na splátky, tak níže najdeš formulář pro platbu s rozdělením do 3 splátek.
 • Vstoupením do této Mastermind se otevířáš ŽIVOTNÍMU NAPLNĚNÍ, RADOSTI, SVÝM SNŮM, SVÉMU POSLÁNÍ, ZDRAVÍ, ENERGII, SVÉ SÍLE!

⭐️MASTERMIND ÚSPĚŠNÝCH ŽEN - splátky⭐️

11 111,-
 • Po uhrazení 1. splátky ti přijde e-mail s přístupem do tohoto 3 měsíčního programu.
 • Během dalších měsíců ti přijdou další 2 doklady s uhrazením následujících 2 splátek.
 • Odesláním této objednávky a jejím uhrazením se zavazuješ k zaplacení celé částky za tuto Mastermind.
 • Po uhrazení 1. splátky za tuto Mastermind se zavazuješ k zaplacení dalších 2 splátek.
 • Pokud by došlo k neuhrazení druhé a třetí splátky, porušíš tím práva a povinnosti uhradit celý tento program, proto ti budou odebrány přístupy.
 • Hlídej si prosím e-mail s doklady o zaplacení druhé a třetí splátky, které ti přijde další měsíce a uhraď svou druhou i třetí splátku včas, děkuji.
 • Vstoupením do této Mastermind se otevířáš ŽIVOTNÍMU NAPLNĚNÍ, RADOSTI, SVÝM SNŮM, SVÉMU POSLÁNÍ, ZDRAVÍ, ENERGII, SVÉ SÍLE!

Kdo je Adéla Třetinová?

Adéla je žena, která miluje osobní rozvoj a proces tvoření nové reality! Její cesta začala knihami osobního rozvoje, ale zjistila, že se její přání ne a ne splnit. Pochopila, že je potřeba jít do hloubky, vytrvale na sobě pracovat a investovat do sebe.
Za celou dobu svého osobního rozvoje navštívila spoustu seminářů, workshopů, prošla online programy od zahraničních leaderů, prošla kurzy od Joe Dispenzy, investovala do byznys mentorky, přečetla desítky knih, ponořila se do spirituality, nechala si zjistit své dary duše, naučila se základní principy Human Designu a je certifikovaný praktik zákona přitažlivosti. Kromě kurzů zaměřených na osobní rozvoj je také certifikovanou fitness trenérkou a výživovou poradkyní. Zdravé tělo a péči o sebe bere jako důležitou součást spokojeného a šťastného života.
Adéla se také zapojila do projektů týkajících se osobního rozvoje, pro které natáčela videa, přednášela pro lidi a pomáhala lidem na jejich cestě ke šťastnějšímu životu.
Nyní se především věnuje mentoringu žen v oblasti osobního rozvoje, ukazuje ženám, jak být opět samy sebou, vzpomenout si na to, kým jsou a jaké jsou jejich dary, učí je tvořit si svou realitu, vede je k úspěchu a dělá z nich KRÁLOVNY!
V své práci propojuje osobní rozvoj se spiritualitou. Věří, že je klíčové se starat o naše TĚLO – DUŠI – MYSL. Harmonie těchto 3 pilířů vede k naplněnému a KRÁLOVSKÉMU životu!👑
Její vizí je, aby každý věděl, že je tvůrcem svého života. Přeje si, aby ženy vytrvaly a nevzdávaly se svých snů, protože ví, jak je každá z nás jedinečná. Mezi její vize také patří DĚTI. Přeje si vytvářet svět, ve kterém dítě už od malička věří ve svůj sen, je zdravé, věří v neomezené možnosti a ví, že peněz je vždy dostatek.

ADÉLA TŘETINOVÁ

KONTAKT