fbpx

Pojď prožít LETNÍ FLOW NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ SE MNOU!

Co kdyby se tvůj život během pár měsíců naprosto ZMĚNIL?

Já věřím, že JE VŠE MOŽNÉ!

adéla třetinová

Ahoj ženo! Jsem Adéla aneb koučka manifestace a ženské síly! Nebo taky mentorka, průvodkyně, to je asi fuk, jak to nazveme! Ale pojďme hezky od začátku…

Jedna holka z malé vesnice si vysnila, že chce žít svobodný život. Mít své online podnikání, pracovat odkudkoliv na světě, uzdravit se z nemocí, být sebevědomá a mít naplněné vztahy! Uuuf, tehdy to pro mě byla na tisíce kilometrů vzdálená představa! Přikyvovala jsem na pravidla systému, brala léky, šla studovat školu, měla pocit, že se musím každému zalíbit, neuměla si vytyčit své hranice ve vztazích, neuměla říkat NE! 

Po letech práce na sobě se to STALO. Mé vize se staly realitou a já dosáhla svých snů. Objevila jsem KOUZLO MANIFESTACE. Objevila jsem, jak manifestace doopravdy FUNGUJE. Objevila jsem nejrychlejší způsob, jak žít své sny a touhy. Proto vím, že tobě to roky trvat nemusí!

Proto jsem se rozhodla podporovat další ženy na cestě k jejich snům! Vytvořila jsem online kurzy, dělala individuální konzultace a poté vznikly moje Mastermindy! 

Aneb skupinové programy, kde vedu ženy k naplnění jejich největších snů a také na cestu největšího souladu. Vím totiž, kolik žen se velmi rychle vzdá. Vím, kolik žen neslyší svou intuici. Spoustu žen také zapomíná na to, že jsou TVŮRKYNĚ své reality a vidí život tak, že jsou jeho OBĚTÍ…

Dostala jsem se z mých nejnáročnějších lekcí, našla cestičku k naplněnému životu a nyní pojďme posunout i tvůj život na NEXT LEVEL!

minikurz síla ženy

Tato Mastermind, tato komunita, je pro ženy, které už mají za sebou XY kurzů, znají základy osobního rozvoje a ví, že ta SÍLA je v nich. Chtějí žít NEXT LEVEL… Nerešit dokola bloky, minulost, minulé životy (:D) a různé věci. Není to totiž potřeba…

– 

Společně pustíme vše, co tě brzdí od života snů! Plus tě spojíme s tvou intuicí. Která tě povede cestou největší lehkosti k MANIFESTACI. 

Jenže následovat intuici mnohdy vyžaduje nelehká rozhodnutí. Například se pustit do vlastního podnikání. Říkat NE všemu, co tě brzdí. A říkat ANO odvážným krokům.

Proto je benefitem této Mastermind, že nejsi na tvou životní změnu sama. Kým se obklopujeme a co každý den nasáváme za informace, tím se stáváme! 

Co říkají ŽENY?

Chci se zapsat na WAITLIST

Brzy budu otevírat další kolo a díky tomu, že ses zapsala na WAITLIST, tě budu kontaktovat mezi prvními! A ty budeš mít příležitost být pod mým vedením a dosahovat tvých SNŮ!