fbpx
KRÁLOVNA SVÉHO ŽIVOTA

Povím ti můj příběh…

Prožila jsem si ztracenost, kdy jsem si každý den pokládala otázku, jaké je mé poslání a co mám vlastně dělat.

Prožila jsem si finanční nedostatek, kdy jsem se každý den bála, jak zaplatím náklady.

Prošla jsem si obrovskými bolestmi a údajně „nevyléčitelnými“ nemocemi.

Prožila jsem si tisíce situací, kdy jsem si připadala méněcenná, sama, bez své síly, ušlapaná… 

Všechny tyto situace měly jedno společné = Neviděla jsem v sobě svou hodnotu, byla jsem OBĚTÍ.

A pak…

PAK JSEM SE ROZHODLA BÝT TVŮRKYNÍ = KRÁLOVNOU SVÉHO ŽIVOTA!👸🏼

Rozhodla jsem se, že na sobě budu každý den pracovat.

Naučila jsem se utvářet svou realitu, našla jsem své poslání, které mě nesmírně baví a naplňuje!

Konečně jsem si nenechala ušlapávat svou hodnotu, ale vážím si sebe, jak ještě nikdy dřív!

Uzdravila jsem se a můžu opět cvičit a každý den za to děkuji!

Každý den vstávám s radostí a těším se na každý svůj nový den!

Miluju své podnikání a své klientky!

Mám mnohem víc hojnosti a dělám to, co mě baví!

Jedno jediné rozhodnutí změnilo můj život! 

A proto vím, že jedno jediné rozhodnutí – koupit si tento program – může pomoct ke změně i TOBĚ!❤️ 

Takto vypadá tvá nová realita!

KRÁLOVNA SVÉHO ŽIVOTA
KRÁLOVNA SVÉHO ŽIVOTA

Už od zítřka si můžeš tvořit nový život…

Wow, dostaneš i tohle!

ADÉLA TŘETINOVÁ MEDITACE

Součástí programu je spoustu bonusů a jedním z nich je tato VIP meditace, které mají přístupnou jen mé KLIENTKY. Koncept této meditace mi ZMĚNIL život a dostal mě z negativních emocí, nejistoty, nedostatku peněz, nemocí. Zároveň mi koncept této meditace pomáhá vytvářet si každý den realitu podle svých představ a to i KRÁLOVSKÝ ŽIVOT. Díky této meditaci si můžeš i ty vytvořit život, který si přeješ. Proto jsem se rozhodla i já tuto meditaci nahrát a pomoci změnit osud i dalším ženám. Tato meditace je opravdu TRANSFORMAČNÍ.

Investice, která se ti mnohonásobně vrátí!

Já investuji několik tisíc do JEDNÉ HODINY koučinku. Ty máš za tuto sumu program, který ti vydrží NAPOŘÁD. Ne na jednu hodinu, ne na měsíc, ne na jeden rok, ale NAPOŘÁD. 

Kdykoli se k němu můžeš vracet a mít tak STÁLOU PODPORU. Víš, jak obrovská HODNOTA to je?

Tato suma se ti mnohonásobně vrátí! Nejen ve formě peněz, ale především ve formě života, který začneš žít.

👑JSEM KRÁLOVNA SVÉHO ŽIVOTA👑

3 333,-
  • 3 KRÁLOVSKÉ moduly, mé vedené MEDITACE, transformační PŘÍRUČKY, spoustu BONUSŮ, podpůrná FB SKUPINA.
  • Přístup do programu máš NAPOŘÁD.
  • KNOW-HOW, díky kterému si vytvoříš KRÁLOVSKÝ ŽIVOT!
  • KNOW-HOW, jak konečně pustit MINULOST, svůj starý životní příběh a žít NOVOU REALITU a začít si tak psát svůj nový životní příběh.
  • KNOW-HOW, jak si přitáhnout naprosto VŠE, co si přeješ.
  • KNOW-HOW, jak být spokojená ve VŠECH oblastech svého života.
  • KNOW-HOW, jak najít svou životní VIZI, své POSLÁNÍ a rozjet svůj BYZNYS.
  • Ano, vstupuji do programu a přebírám zodpovědnost za to, jak s programem naložím a na základě toho jaké budu mít výsledky.

Pojď se mnou žít královský život i TY!❤️

Know-how, které předávám v tomto programu jsem sbírala několik let. Investovala jsem do sebe vysoké sumy, abych toto know-how obdržela. Byla jsem ochotná projít i nepříjemnými zkušenostmi, prožila jsem si finanční nedostatek a plno dalšího. 

Proč ti to říkám? Protože ty máš tohle know-how naservírováno na podnosu. Ušetřím ti plno času, energie, plno pádů a překážek, plno pokusů a omylů, plno negativních zkušeností. Rozhodnutí vstoupit do tohoto programu může změnit svůj život. 

Pokud už máš dost toho, že si připadáš jako oběť svého života, že si připadáš ztracená, že si připadáš nehodnotná, tak tomu může být už od zítřka konec. Se mnou a s tímto programem začneš žít svůj nový KRÁLOVSKÝ ŽIVOT. Pojď ho žít se mnou! 

KRÁLOVNA SVÉHO ŽIVOTA

Co říkají ženy na spolupráci se mnou?

,,Jsem moc ráda za individuál s Adélkou. Přišlo to zase „náhodou“ a o to víc je to super a moc mě to baví. Vlastně mi to přijde úplně přirozený. Těším se na každé spojení. Baví mě Adélky energie a podpora. Je (ne)skutečná! Užívám si to a děkuju!“ Markéta Zoufalá

,,Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej  minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala.“ Soňa Štubňová

,,S konzultací jsem byla moc spokojená, časově jsi se snažila přizpůsobit mému programu a byla jsi moc milá. Překvapilo mě, jak jsem si přirozeně přišla sama na to, co by mohlo být mým posláním. Přitom jsem před naší konzultací netušila, co by to mohlo být. Máš neskutečnou energii a jsem moc ráda, že jsem Tě potkala. :)“ Andrea Půlpánová

,,Díky Ádinýmu učení v programu na hojnost, Akademii a 1:1 mentoringu jsem se zbavila depresí, našla životní radost a pocit hojnosti a začala s radostí dělat kroky pro své poslání, kterých jsem se předtím bála.“

,,Adélko, tvá videa mi pomáhají cítit se líp a verit tomu, že jdu tam kde chci být. Ale úplně nejvíc na tvých videích zbožňuju to jak jsi lidská. Nemluvíš jako „robot“. Je cítit, že vse předáváš opravdu z tvého nitra. Tohle pro mě moc znamená…říkáš třeba i věci, které už jsem slyšela, ale ve tvém přirozeném podání dávají ta slova ten správný smysl. Děkuju.“ Leona Lýdie Němcová.

,,Tak mi skončil měsíční program a mohu se podělit o svoji zkušenost. Již přes půl roku jsem se potýkala s neustálou nevolností a úbytkem energie, nic mě nebavilo, nenaplňovalo. Byla jsem snad již už všech lékařů a nikdo mi dodnes nepomohl. Před měsícem jsem narazila na Adélku a její programy velmi doporučuji. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Potřebovala jsem se s někým radit, konzultovat a svěřovat se se svými potížemi. Každý týden jsem dostala úkoly, které jsem se měla naučit plnit a vytvořit si tak zdravý návyk. Jsem za to velmi rada, protože sama bych se k tomu nikdy nepřinutila. Moc mi pomohly meditace, které jsem jsem dělala, hlas je strašně příjemný a vede vás. On-line setkání bylo vždy velmi milé. Jelikož jsem byla opravdu spokojená a změnu na sobě cítím, tak s Adelkou pokračuji ještě i další měsíc, ale tentokrat na jiném cíli. Stále je na čem pracovat a věřím, že se to podaří i tentokrát a velmi se těším!“ Martina Lutovská
 

,,Určitě i za těch pár konzultací, vidím můj osobnostní posun, potvrzení některých skutečností, rozšíření obzoru jinde a velkou podporu z Tvé strany.”

,,Adélko děkuju moc za konzultace! Bylo to super a uvědomila jsem si důležitost investice sama do sebe. Kolikrát prostě ty zásady, které máme dodržovat víme, ale tím že si za něco zaplatíme – zaháčkujeme se, že pro to proste něco udělat “musíme”. A také je to projev důvěry v sebe samu, že si věříme natolik, že do sebe ty penízky investujeme. Super, potřebovala jsem nakopnout a jedu dál!“ Daniela Buková

,,Díky programu ale i díky klubu jsem začala dělat více kroků, kterých jsem se bála (kroků ke svému cíli). Ádi energie mě vrátila k tomu, kým doopravdy jsem a vrátila mě na mou opravdovou cestu poslání. Pomohla mi do sebe nehlédnout beze strachu a vidět, co ve mně je… Předtím jsem přes své strachy nechtěla vidět, kým jsem, co mám ve svém poslání dělat a odmítala jsem dělat kroky. S Áďou se začaly mé bloky v lehkosti léčit a krok za krokem jsem ty kroky začala dělat s pocitem bezpečí. Našla jsem díky překonání strachů zase chuť žít. Cítím, že žiju ve větší radosti a dostávám se blíže svému pravému já. Od spolupráce s Áďou se dokážu vyjádřit více autenticky a ukázat více, kým jsem. Taky říct nahlas věci, které bych dřív raději neřekla. Jsem v tomto programu a klubu teprve týden a můj život se obrovsky mění. Jsem více napojená na sebe, více sama sebou a více si dovoluji. Co se týče peněz, tak jsem začala věřit, že je tu pro mě vždy dostatek a vždy bude a přestat se o peníze tolik bát. Už během tohoto prvního týdne ke mně přišly peníze z neočekávaných zdrojů… Taky jsem konečně zjistila, co je příčina mého finančního nedostatku.“ Lucie Fischerová
 
,,Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“ Renata Zavřelová

Ukázky z programu…

Kdo je Adéla Třetinová?

Adéla je žena, která miluje osobní rozvoj a proces tvoření nové reality! Její cesta začala knihami osobního rozvoje, ale zjistila, že se její přání ne a ne splnit. Pochopila, že je potřeba jít do hloubky, vytrvale na sobě pracovat a investovat do sebe.
Za celou dobu svého osobního rozvoje navštívila spoustu seminářů, workshopů, prošla online programy od zahraničních leaderů, prošla kurzy od Joe Dispenzy, investovala do byznys mentorky, přečetla desítky knih, ponořila se do spirituality, nechala si zjistit své dary duše, naučila se základní principy Human Designu a je certifikovaný praktik zákona přitažlivosti. Kromě kurzů zaměřených na osobní rozvoj je také certifikovanou fitness trenérkou a výživovou poradkyní. Zdravé tělo a péči o sebe bere jako důležitou součást spokojeného a šťastného života.
Adéla se také zapojila do projektů týkajících se osobního rozvoje, pro které natáčela videa, přednášela pro lidi a pomáhala lidem na jejich cestě ke šťastnějšímu životu.
Nyní se především věnuje mentoringu žen v oblasti osobního rozvoje, ukazuje ženám, jak být opět samy sebou, vzpomenout si na to, kým jsou a jaké jsou jejich dary, učí je tvořit si svou realitu, vede je k úspěchu a dělá z nich KRÁLOVNY!
V své práci propojuje osobní rozvoj se spiritualitou. Věří, že je klíčové se starat o naše TĚLO – DUŠI – MYSL. Harmonie těchto 3 pilířů vede k naplněnému a KRÁLOVSKÉMU životu!👑
Její vizí je, aby každý věděl, že je tvůrcem svého života. Přeje si, aby ženy vytrvaly a nevzdávaly se svých snů, protože ví, jak je každá z nás jedinečná. Mezi její vize také patří DĚTI. Přeje si vytvářet svět, ve kterém dítě už od malička věří ve svůj sen, je zdravé, věří v neomezené možnosti a ví, že peněz je vždy dostatek.

ADÉLA TŘETINOVÁ

KONTAKT