fbpx
Adéla Třetinová

Konzultace

MOTIVAČNÍ KONZULTACE

Cítíte, že se potřebujete v životě posunout a také nakopnout blíž k vaším cílům? 

Můžete využít individuální konzultace se mnou, kde vám dodám dávku energie, motivace a řeknu vám můj pohled na vaši situaci.

Proč zrovna já? 

Před více než pěti lety jsem se začala zabývat zdravým životním stylem. Probudila jsem v sobě touhu a začala jsem ze dne na den jíst lépe a cvičit. Ta cesta nebyla jen procházka růžovým sadem, ale díky tomu jsem se naučila vše o stravování, cvičení a také především o motivaci. Poté jsem taky prošla kurzem fitness trenéra a výživového poradce. Proto vám v těchto oblastech můžu pomoci a navést vás na správnou cestu.

Také se zabývám osobním rozvojem a spiritualitou. Opět mě k tomu navedla cesta, která nebyla lehká, ale díky tomu jsem daná témata mohla prozkoumat do hloubky. Prošla jsem si spoustu kurzů, seminářů, přečetla desítky knih a můžu vám zodpovědět otázky, které si v rámci osobního rozvoje řešíte.

Pokud vás všechna tato témata zajímají, tak si můžete přečíst mé články nebo se podívat na videa na YouTube, kde také můžete najít spoustu odpovědí na vaše životní překážky.

Co od konzultace můžete očekávat?

Klid na duši, lepší nálada, spoustu energie a motivace. Zodpovězení otázek na situace, které si nyní řešíte. Každý máme odpovědi v sobě a já vám je pomůžu najít. Zároveň vám řeknu pohled na danou situaci.

MEDITACE NA MÍRU

Máte rádi mé meditace a chtěli byste nějakou přímo pro vás?

Možná jste už zkoušeli některou z mých meditací a zaujala vás. Každý z nás si v životě řešíme něco jiného, máme jiný příběh a jiné životní situace. Jestliže cítíte, že si chcete vyřešit určitou oblast ve vašem životě a vytvořit meditaci stvořenou přímo pro vás, tak neváhejte a pojďte do toho! 🙂

Jak meditace na míru funguje?

Pomůže vám s danou oblastí, kterou si řešíte. Bude vás hýčkat mým hlasem a vedenou vizualizací. Bude stvořená s individuálním záměrem přímo pro vás a proto, abyste se cítili co nejlépe.

Kdy meditaci využít a kdy ne?

Jestli vám stačí mé meditace z YouTube, tak můžete využít jen je. Pokud se chcete zaměřit na více oblastí, tak se zapojte do online programu Promedituj se ke štěstí. Jestli chcete ale opravdu individuální péči, tak jděte do meditace na míru… 🙂

Chcete si objednat konzultaci či meditaci? Pošlete mi zprávu níže:

konzultace a meditace