Adéla Třetinová
osobní rozvoj & fitness

Jídelníček na míru na tělo i na duši

Už tě nebaví začínat stále od znova? Jíst málo a pak se zase přejíst? Nebaví tě neustálé chutě na sladké? Nebaví tě hladovět? Nebo nevíš, co zdravého si máš koupit? Pak jsi tady SPRÁVNĚ! 

 

Dřív jsem se jídla bála… Bála jsem se dát si něco “nezdravého”, že z toho přiberu… Víte, jídlo nerada dělím na zdravé nebo nezdravé. Pokud je i to “nezdravé” v rozumném množství, tak nám to neuškodí. Žijeme jen jednou, tak na co se omezovat?! 🙂 Naučme se jídlo mít rádi!

 

Zkrátka mě to taky nebavilo omezovat se, držet hladovky a počítat si každé sousto… Proto i tebe naučím, jak se jídla nebát, jak ho správně kombinovat a zároveň si to užívat! 🙂

Více o mně najdeš TADY.

 

CO TO ZNAMENÁ NA TĚLO I NA DUŠI?

Kromě zdravého jídla tobě přímo na míru tě také naučím pár technik, které obohatí tvou duši a díky kterým dosáhneš rychleji tvé vysněné postavy a věřím, že dlouhodobě. Žádná rychlá dieta, ale dlouhodobý výsledek a spokojená dušička… 🙂 

CO MI TENTO JÍDELNÍČEK PŘINESE?

Naučíš se jíst dlouhodobě zdravě a bez výčitek. Nejedná se o žádná dietní jídla jako je kuře a rýže. Všechno jsou chutná jídla, se kterými si to budeš prostě užívat! 🙂 Můžeš si dát i něco nezdravého, protože v malé míře ti to neuškodí. Vše je o rovnováze. Taky ti pomůžu vyřešit tvůj problém, který se týká jídla – přejídání, chutě na sladké, strach z jídla a podobně.

PRO KOHO JE VHODNÝ TENTO JÍDELNÍČEK?

Pro všechny, kteří si chtějí dlouhodobě udržet zdravý životní styl.
Pro všechny, kterým se stále nedaří zhubnout, udržet si zdravou stravu a už si neví rady.
Pro všechny, kterým se nedaří přibrat na váze.
Pro všechny, kteří mají strach z jídla.
Pro všechny, kteří se rozhodli, že do toho opravdu jdou a neberou to jen na lehkou váhu.

CO VŠECHNO OBSAHUJE?

•Jídelníček – jídelníček není fixně daný na pondělí, úterý a tak dále. Já samotná jsem nikdy žádný takový jídelníček nedržela, protože vím, jak omezující to je. Proto ode mě dostaneš několik variant Snídaní, Obědů, Svačin a Večeří. Díky tomu si budeš moct vybrat, jakou variantu si zrovna připravíš! 🙂  Všechny jídla jsou RYCHLÁ na přípravu a z LEVNÝCH potravin.

•Základy zdravého stravování – jak se správně a efektivně stravovat a jaké nedělat chyby

•Stravování a cvičení – jak jíst před a po cvičení

•Doporučená suplementace – jaké doplňky je vhodné užívat

•Nákupní lístek – už nebudeš muset v obchodě přemýšlet, co všechno si máš koupit. Vypíšu ti všechny potraviny a také názvy obchodů, kde je seženeš.

•Obohacení tvé duše a ingredience na vyřešení tvého problému – jestli tě trápí přejídání nebo máš strach z jídla a podobně, tak ti poradím, jak to efektivně a jednou provždy napravit.

•Kniha receptů – k jídelníčku dostaneš navíc online knihu mých rychlých a zdravých receptů

•Online konzultace zdarma – kdykoliv mi můžeš napsat, se vším ti poradím a jsem tu pro tebe

•Pravidelný kontakt a kontrola – budeme spolu v kontaktu, hodnotit tvůj stav a neustále vše zlepšovat! 🙂

CENA JÍDELNÍČKU

Cena jídelníčku je 999,-

JAK TO FUNGUJE?

Stačí odeslat požadavek zadáním tvého emailu. Poté tě budu kontaktovat a pošlu ti dotazník, na základě kterého sestavím jídelníček na míru na TĚLO i na DUŠI. 

JÍDELNÍČEK + TRÉNINKOVÝ PLÁN

V případě zájmu o jídelníček i s tréninkovým plánem je cena 1500,- místo 1998,-
Pokud máš zájem o obojí, tak mi to prosím napiš do poznámky, děkuji. 🙂 
Vše o tréninkovém plánu najdeš TADY.