Adéla Třetinová
osobní rozvoj & fitness

Jídelníček na míru na tělo i na duši

tě nebaví začínat stále od znova? Jíst málo a pak se zase přejíst? Nebaví tě neustálé chutě na sladké? Nebaví tě hladovět? Nebo nevíš, co zdravého si máš koupit? Pak jsi tady SPRÁVNĚ! 

 Dřív jsem se jídla bála… Bála jsem se dát si něco “nezdravého”, že z toho přiberu… Víte, jídlo nerada dělím na zdravé nebo nezdravé. Pokud je i to “nezdravé” v rozumném množství, tak nám to neuškodí. Žijeme jen jednou, tak na co se omezovat?! 🙂 Naučme se jídlo mít rádi!

Zkrátka mě to taky nebavilo omezovat se, držet hladovky a počítat si každé sousto… Proto i tebe naučím, jak se jídla nebát, jak ho správně kombinovat a zároveň si to užívat! 🙂

 

CO TO ZNAMENÁ NA TĚLO I NA DUŠI?

Kromě zdravého jídla tobě přímo na míru tě také naučím pár technik, které obohatí tvou duši a díky kterým dosáhneš rychleji tvé vysněné postavy a věřím, že dlouhodobě. Žádná rychlá dieta, ale dlouhodobý výsledek a spokojená dušička… 🙂 

CO MI TENTO JÍDELNÍČEK PŘINESE?

Naučíš se jíst dlouhodobě zdravě a bez výčitek. Nejedná se o žádná dietní jídla jako je kuře a rýže. Všechno jsou chutná jídla, se kterými si to budeš prostě užívat! 🙂 Můžeš si dát i něco nezdravého, protože v malé míře ti to neuškodí. Vše je o rovnováze. Taky ti pomůžu vyřešit tvůj problém, který se týká jídla – přejídání, chutě na sladké, strach z jídla a podobně.

PRO KOHO JE VHODNÝ TENTO JÍDELNÍČEK?

Pro všechny, kteří si chtějí dlouhodobě udržet zdravý životní styl.
Pro všechny, kterým se stále nedaří zhubnout, udržet si zdravou stravu a už si neví rady.
Pro všechny, kterým se nedaří přibrat na váze.
Pro všechny, kteří mají strach z jídla.
Pro všechny, kteří se rozhodli, že do toho opravdu jdou a neberou to jen na lehkou váhu.

CO VŠECHNO OBSAHUJE?

•Jídelníček – jídelníček není fixně daný na pondělí, úterý a tak dále. Já samotná jsem nikdy žádný takový jídelníček nedržela, protože vím, jak omezující to je. Proto ode mě dostaneš několik variant Snídaní, Obědů, Svačin a Večeří. Díky tomu si budeš moct vybrat, jakou variantu si zrovna připravíš! 🙂  Všechny jídla jsou RYCHLÁ na přípravu a z LEVNÝCH potravin.

•Stravování a cvičení – jak jíst před a po cvičení

•Doporučená suplementace – jaké doplňky je vhodné přímo pro tebe užívat

•Obohacení tvé duše a ingredience na vyřešení tvého problému – jestli tě trápí přejídání nebo máš strach z jídla a podobně, tak ti poradím, jak to efektivně a jednou provždy napravit.

•Motivační kuchařka – k jídelníčku dostaneš mou kuchařku plnou zdravých a rychlých receptů. Kuchařka obsahuje 100 stran, tudíž další přínosná věc k jídelníčku. Vše o kuchařce najdeš TADY.

•Základy zdravého stravování + vitamíny a minerály + zdravá strava a zdraví + počítat nebo nepočítat kalorie + není to jen o stravě, ale i o mindsetu + nákupní lístek – součástí kuchařky 

•Online konzultace zdarma – kdykoliv mi můžeš napsat, se vším ti poradím a jsem tu pro tebe.

•Pravidelný kontakt a kontrola – budeme spolu v kontaktu, hodnotit tvůj stav a neustále vše zlepšovat! 🙂

CENA JÍDELNÍČKU

Cena jídelníčku včetně Motivační kuchařky je 1 111,-

JAK TO FUNGUJE?

Na základě této objednávky ti přijde email s informacemi, jak provést platbu. Po úhradě platby ti ihned dorazí Motivační kuchařka + dotazník, na základě kterého ti budu sestavovat jídelníček. Odpovědi z dotazníku mi zašleš na můj email a já pak začnu se sestavováním jídelníčku.
Jídelníček sestavím a dorazí na tvůj email během 3-10 dnů. Mezitím si budeš moct studovat všechny informace o zdravém stravování, které v kuchařce najdeš. 🙂 

Jídelníček na míru na tělo i na duši

+ Motivační kuchařka
1500
1111,-
  • Jídelníček
  • Obohacení tvé duše
  • Motivační kuchařka
Popular
Motivační kuchařka