fbpx
Adéla třetinová
osobní rozvoj & fitness

Návrat k sobě

Krásný den, po delší době u nového článku. 🙂 Dnešní článek chci věnovat tématu NÁVRAT K SOBĚ. Chci se s vámi totiž podělit o období transformace, kterou jsem si prošla během posledních pár měsíců. Nebylo to úplně lehké období, ale neskutečně moc mě to posunulo – mě, mojí duši.

Nepřijetí sebe sama

Možná to taky znáte – myslíte pozitivně, děláte všechny možné techniky, ale váš život se stále nemění. Občas se stane něco krásného, ale pořád to není to ,,ono”, ten zázrak, ten váš vysněný život, na který tak dlouho čekáte. Díky mým pádům jsem si totiž uvědomila jednu chybu. A tou chybou je NEPŘIJETÍ SEBE SAMA. Četla jsem knihy o osobním rozvoji, myslela pozitivně, dělala různé techniky, ale zapomněla jsem přijímat i mou TEMNOTU. Co to znamená? To znamená posvítit si dovnitř sebe. Podívat se i na ty temné stránky uvnitř nás. Na negativní situace, které ovlivnily náš život. Na neodpuštěné emoce, které blokují naše tělo a tím i naše zdraví. Na všechno, co zůstalo potlačené uvnitř nás – naší duše.

Pročištění

Já jsem tedy věděla, že pokud se chci posunout, tak je potřeba zadívat se pořádně do mého podvědomí a uvědomit si vzorce – limity – strachy, které mě brzdí. Nastalo tedy období transformace. Zkoumala jsem, jaké mám v podvědomí programy ohledně peněz, vztahů, zdraví, úspěchu a zkrátka ohledně všeho. Ty programy, které nám neslouží, se většinou snažíme tzv. ,,zaplácat” pozitivním myšlením. Jenže tudy cesta nevede – ne dlouhodobě. Tyto programy je potřeba propustit, pročistit je, emočně si je prožít. A díky tomu se vracíme zpět k sobě – k naší podstatě – ke zdroji – k lásce. A jakmile jsme opět v tom stavu sjednocení a nejdeme sami proti sobě, tak v ten moment se můžeme vibračně ladit na nové vzorce.

Vibrační záměr

Můžete se začít ladit na to, co chcete zažívat. Ne jen myšlenkami, ale především emocemi. Vesmír totiž reaguje na to, co vyzařujeme. Je jednoduché si o sobě myslet, že ,,Jsem úspěšná nebo zdravá”. Ale Vesmír na to začne reagovat teprve tehdy, když tuto myšlenku opravdu emočně prožijete a budete v ní víc a víc věřit. Pak to začnete vyzařovat a začne se vám to vracet. Vesmír vám začne přinášet takové věci, které vibračně vyzařujete – zdraví, bohatství, lásku. Ale jestliže vyzařujete nedostatek, tak vám vždy budete přinášet nedostatek.

Změnit to

Proto je tak důležité tento kolotoč přetrhnout a změnit jej. Začít měnit vibraci na to, co CHCETE. Ale předtím, než se začnete zaměřovat na vaše nové touhy, je opravdu důležité přiznat si i PRAVDU. Odpustit ostatním i sobě. Propustit ty situace, které vám v minulosti ublížili. Meditovat a zklidňovat svou mysl. A poté zaměřovat vaši vibraci na ty chtěné věci… 🙂

Má cesta

Tudíž jsem si ujasnila věci, které mě v hloubi duše trápily, ale vědomě jsem si je předtím neuvědomovala. Také jsem se vydala do souladu se svou duší. Mnohdy se stává, že náš život řídíme hlavou. ,,Ano, to by bylo super, to bych mohla zkusit.” – říká hlava. Ale přitom vaše srdce ví, že chcete úplně něco jiného. A ono vám to dává postupně vědět. 🙂 Ukáže vám, že jdete špatným směrem, bude vám dávat znamení, jaká je ta správná cesta. Dále jsem si posvítila na mé limity – vzorce přesvědčení, které mi bránily v různých oblastech mého života a propustila je. A nyní jsem ve fázi, kdy se vibračně zaměřuji na to, co chci zažívat. Už nyní se cítím tak, jako bych danou věc či více věcí měla. 🙂 Cítím radost a naplnění ještě předtím, než ke mně dané věci přijdou.

Manifestace

A to je ono! To je ten klíč k MANIFESTOVÁNÍ nových věcí. Protože jestliže se cítíte, že už TEĎ to máte, tak vám to Vesmír musí zákonitě vrátit. Ale nelze něco obdržet, jestliže vysíláte nedostatek té věci. Pokud vysíláte nedostatek, tak budete dostávat větší a větší nedostatek toho, co chcete. Ale o tom, jak změnit svou VIBRACI, se dostaneme v některém z dalších článků… 🙂 Dělala jsem každý den věci, které mi dělaly radost a to do mě vnášelo LÁSKU. Začala jsem se cítit líp a líp a veškeré mé činy začala vycházet ze sebelásky. Najednou opadly věci, které jsem dělat ,,musela”, ale dělám opravdu už jen věci, které dělat CHCI – srdcem chci. 🙂

Závěr

Proto jestli se točíte ve vašem životě stále dokola, tak se zastavte a zkuste se podívat na to, zda se opravdu přijímáte. Zda jste ochotni si přiznat pravdu. Jestli jste fakt SAMI SEBOU anebo děláte věci, které vám nadiktovali ostatní. Pamatujte si, že kdykoli můžete změnit váš život a začít od znova. 🙂 Začíná to vždy ROZHODNUTÍM, že se změním. Přijetím sám sebe, propuštěním minulosti a poté zaměřováním na to, co doopravdy chci, ale už teď se cítit radostně a spokojeně, aby Vesmír mohl na tuto vibraci reagovat. A co mi už více než 2 roky pomáhá, jsou MEDITACE. Meditace vždy zklidnila mou mysl, pomohla zvýšit mou intuici a naslouchat mému srdci. Proto opravdu meditujte, změní to váš život. 🙂 Na TÉTO stránce najdete mé vedené meditace. Aktuálně pro vás připravuji kurz s mými vedenými meditacemi, který vám pomůže změnit všechny oblasti vašeho života a tím i celý váš život. 🙂 Dávám do nich záměr lásky, která vás bude léčit. Takže s láskou, Adéla…

Pokud Vám pomáhají mé články, videa, meditace a další má tvorba, tak mě můžete podpořit příspěvkem. Vážím si jakékoli částky a mockrát Vám děkuji. Díky tomu můžu pro Vás i nadále tvořit věci, které Vám budou pomáhat, motivovat, inspirovat a vzdělávat Vás.
Mé číslo bankovního účtu: 276792731/0300
Děkuji, děkuji, děkuji. ♥

-S jakýmikoli dotazy mě můžete kontaktovat na e-mailu: tretinova.adela@seznam.cz
-Chci sledovat všechny články – klikni ZDE
-Chci pracovat na svém fyzickém těle – klikni ZDE
-Rady, tipy, recepty a můj každodenní život v InstaStories na mém Instagramu
-Má videa najdete tady na mém YouTube kanálu

návrat k sobě

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *