fbpx
Adéla třetinová
osobní rozvoj & fitness

Můj tajný recept na splnění cílů

Ahoj u nového článku! 🙂 Možná jste už slyšeli plno poučných citátů či teorií z knížek o tom, jak si splnit své sny a cíle. Mít svou vizi, zapsat si své cíle a podobně. Dnes vám ale povím můj tajný recept, který mi pomáhá plnit mé cíle. Je to něco, co můžete každý v sobě probudit a úspěšně si splnit to, co si přejete. No nebudu vás napínat, jdeme na to! 🙂

Ta jedna výjimečná vlastnost

Už od dětství, když jsem něco chtěla, tak jsem to prostě musela mít. Nemyslím tím teď nějakou materiální věc, kterou bych si vydupala. Myslím tím nějakou situaci či cíl, který jsem si přála. Dělala jsem všechno pro to, abych tu danou věc měla nebo abych si určitou situaci splnila. A tuto vlastnost jsem si pěstovala celý můj dosavadní život. Je to vlastnost nazývající se ,,Nevzdám se, dokud to nedostanu.”  Tato vlastnost vytrvalosti a obrovské touhy mě vždy poháněla dál. Kdykoli jsem něco chtěla, ale nedařilo se mi to, tak jsem to zkoušela znova a znova. Zkoušela jsem to do té doby, dokud jsem to nedostala.

Neúspěch

Většinu lidí zabrzdí první překážka a první neúspěšný pokus. Můžu vám říct, že kdybych já cokoli vzdala po první překážce, tak v životě nepíšu tento blog, tak v životě nemám fit postavu, tak v životě nejsem zdravá a byla bych stále nemocná – viz předchozí článek. 🙂 Vždy jsem věděla, že to CHCI a že si pro to PŮJDU, dokud to nebudu mít. Když jsem začala cvičit a jíst zdravě, tak jsem kolikrát spadla na dno. Bylo to z toho důvodu, že jsem se ve zdravé stravě ještě úplně neorientovala a byla ztracená. Kolikrát jsem se přejedla a pak zase držela striktní režim. Kolikrát jsem hledala různé rychlé zkratky k úspěšné postavě, které nikam nevedly… Byla to cesta plná překážek, ale já vždy měla před očima VIZI a tu palčivou TOUHU vytrvat, dokud to nedostanu! 🙂

Vytrvalost

Takže i přesto, pokud se vám v začátku nedaří, tak VYTRVEJTE. Běžte si pro to, čeho chcete dosáhnout. A hlavně si slibte, že se NEVZDÁTE, dokud toho nedosáhnete. Protože to je ten můj tajný recept ke splnění všeho. Vždy jsem hledala odpovědi na různé mé životní otázky, které mě trápily. Hledala jsem odpovědi na to, jak konečně dosáhnout postavy, jakou chci a také spokojenosti ve své postavě. Hledala jsem odpovědi, jak být zdravá a nevzdávala jsem to, dokud jsem nepřišla na to, jak se uzdravit. Hledala jsem odpovědi na to, proč se mi co v životě děje, dokud jsem nenašla odpovědi. A i přesto, že se s vámi život nebude mazlit a bude vám házet klacky pod nohy, tak se NEVZDÁVEJTE, DOKUD TO NEBUDETE MÍT.

Poučení

Život vás totiž zkouší, kolik toho vydržíte. Vesmír vás testuje, jak moc to myslíte vážně. Jak moc se chcete uzdravit. Jak moc chcete zhubnout. Jak moc si chcete splnit jakýkoli sen. Zároveň díky každé překážce, kterou na vaší cestě potkáte, se poučíte. Poučíte se z chyb, které vznikly a díky tomu zase o něco osobnostně vyrostete. A každý váš osobnostní růst je skvělý! Budete mít další zkušenosti a budete moci pomoct dalším lidem, protože jim předáte vaše zkušenosti.

Víte… Lidé se bojí překážek a chyb a proto tolik snů zkrachuje! Bojí se, že udělají chybu. Bojí se, co jim život přinese na jejich cestě. A právě z toho důvodu se tak moc lidí vzdá. Místo toho, aby se poučili, něco si z toho do budoucna odnesli a šli o dost silnější dál, tak se vzdají. Ale vy buďte jiní. Vy si právě vyberte tu druhou cestu, než ostatní – poučte se z té chyby a jděte o dost silnější a zkušenější dál! 🙂 Mějte před očima stále to, co CHCETE a NEVZDÁVEJTE SE, DOKUD TO NEBUDETE MÍT.

Vesmír je tu pro vás

Vize a touha je to, co mě pohání vpřed. Kdykoli jsem se chtěla vzdát, tak jsem si uvědomila, PROČ to vlastně chci. Byla ve mě obrovská touha toho dosáhnout, i když se život se mnou nemazlil. 😀 Vždycky jsem hledala různé způsoby a informace, jak si ten cíl můžu splnit. A věřte mi, že když to budete myslet vážně a budete to opravdu ZE SRDCE chtít, tak vás vesmír podrží. Vesmír vám do života přinese takové situace a takové lidi, kteří vám pomůžou. A posledních pár měsíců se mi to děje opravdu hodně. Něco si ze srdce přeji, stále na to myslím a vím, že se nevzdám, dokud to nedostanu. A pak se začínají v mém životě objevovat lidé a situace, které mě k tomu cíli posouvají! 🙂 A já se vždy podívám zpět a říkám si: ,,Wow, to je tak úžasné, jak to celé funguje…”.

recept na splnění cílů

Věta, která mě žene dál

Proto věřte v ten proces života (či vesmíru) :). Věřte, že když vytrváte a nevzdáte se, dokud to nebudete mít, tak si splníte vše. Mějte na paměti vaši vizi a nenechte si ji nikým vzít. Já si vždy říkám jednu klíčovou věc: ,,Když to nevzdám, tak můžu být za rok úplně jinde!” A fakticky to tak je! 🙂 Protože kdybych nezačala nikdy psát blog a nepřekonala ten strach si ho založit, zainvestovat do webu a učit se technické věci, tak nejsem tam, kde jsem. Moje srdce by nebylo naplněné a já bych nepoznala svou vášeň. 🙂 A to samé i u postavy. Kdybych tehdy nezačala, tak bych se možná do dneška cpala každý den Nutellou, trpěla alergiemi a byla dost nešťastná…

Proto si vždy vzpomeňte na tuto krásnou větu, že když to nevzdáte, tak za rok můžete být úplně jinde. A to samé platí i v opačném případě. Kolikrát se mi stalo, že jsem s něčím nezačala a pak jsem si za rok řekla, že jsem mohla být už úplně jinde a litovala jsem toho. Proto nečekejte na vhodný okamžik, ten nikdy nepřijde. Začněte TEĎ HNED s tím, co máte. To je další součástí toho skvělého receptu. Protože pokud to budete odkládat na další den, na ideální dobu, tak nikdy nezačnete, to mi věřte.

Volání vašeho srdce

Vaše sny čekají na vás. Čekají na to, až si je splníte. Vaše srdce touží po určitých věcech, tak si za tím jděte! 🙂 Chtěla jsem začít cvičit a jíst zdravě, tak jsem začala. Chtěla jsem si založit blog, tak jsem to udělala. Chtěla jsem si udělat různé kurzy či investovat do různých přednášek, tak jsem to udělala. Chtěla jsem vytvořit online Program na cvičení či online Motivační kuchařku, abych pomohla spoustu lidem, tak jsem to udělala. Tisíckrát mi někdo řekl, ať to nedělám, jenže já jsem se nevzdala, dokud jsem to neměla. 😀 🙂 Takže si pamatujte na tento recept ke splnění vašich cílů: ,,Nevzdávejte se, dokud to nebudete mít.” S láskou, Adéla.

Nevzdávej se, dokud to nebudeš mít,
protože díky tomu budeš opravdu naplno žít.
Každý den budeš s naplněním vstávat
a budeš mít chuť svému srdci radost dopřávat.
Půjdeš si za svými sny a brzy se z toho stane zvyk,
že tvé cíle se ti začnou plnit jako okamžik. 🙂 

Pokud Vám pomáhají mé články, videa, recepty, cviky a další má tvorba, tak mě můžete podpořit příspěvkem. Vážím si jakékoli částky a mockrát Vám děkuji. Díky tomu můžu pro Vás i nadále tvořit věci, které Vám budou pomáhat, motivovat, inspirovat a vzdělávat Vás.
Mé číslo bankovního účtu: 276792731/0300
Děkuji, děkuji, děkuji. ♥

-Program Vysněné Tělo a Motivační kuchařka – klikni ZDE
-Chci odebírat nové články – klikni ZDE
-Rady, tipy, recepty a můj každodenní život v InstaStories na mém Instagramu
-Rady, tipy, recepty a cvičící videa můžete sledovat na mé Facebookové stránce
-Má videa najdete tady na mém YouTube kanálu

recept na splnění cílů

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *