fbpx
Adéla třetinová
osobní rozvoj & fitness

Úvod

Ahoj! Jmenuji se Adéla, je mi 19 let a už skoro 3 roky se věnuji cvičení, sportu a zdravé výživě. Nikdy jsem nešla do extrémů – žádné soutěže ve Fitness, apod. Dělám to prostě pro to, že mě to baví a je to má vášeň. Všichni asi znáte ten pocit, když děláte to, co vás baví a cítíte u toho tu radost, která vás v dané chvíli naplňuje. 🙂 Nemusíte se do toho nutit, prostě to jdete dělat, protože CHCETE a protože vás to BAVÍ.

Vím, že v dnešní době má blog plno lidí a ještě víc lidí právě v tomto směru – fitness, zdravá výživa. Je to pro mě ale nějaká překážka? Už ne. Rozhodla jsem se jít za svými sny a dělat to, co jsem si vždy přála a toužila po tom. 🙂 Sice to může dělat plno lidí, ale proč si neplnit své sny? 🙂 Navíc každý má své publikum a vždy se najdou lidi, kteří budou věrni právě vám a právě váš blog číst. Věřím, že se někdo najde a rád si přečte moje články.

A na závěr vám chci sdělit, o čem tenhle blog bude. Budu přidávat rady ohledně cvičení, zdravé stravy, správného jídelníčku, nějaké receptíky a prostě vše ohledně zdravého životního stylu. To ale není všechno. 🙂 Taky svůj blog rozšířím o seberozvoj, protože když už se začnete starat o své fyzické tělo, tak nesmíte zapomenout i na to duchovní. Možná mi teď nebudete věřit, ale je mnohem důležitější a o to více složitější správně o něj pečovat. Lidé píšou rady ohledně jídla a cviků, ale řekl vám někdy někdo, jak si tyto výsledky udržet? Jak si správně nastavit mysl a být v životě spokojený a šťastný? Právě proto jsem se rozhodla o tom také trochu psát. Ale chci se s vámi podělit i o beauty rady a tipy, takže tuto kategorii na mém blogu také najdete.

To by bylo tedy všechno a děkuji, že jste si to přečetli až do konce. 🙂 Jsem vděčná za každého z vás, kteří jste věnovali čas a přečetli si to. 🙂 

PS: Do komentářů mi můžete napsat tipy na články, které byste tady rádi uvítali. 🙂 

2 Responses

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *