fbpx

Můj PŘÍBĚH

Jmenuji se Adéla a pomáhám druhým lidem rozpomenout se na to, jaká SÍLA se v každém z nás skrývá. Opravdu každý z nás má MOC udělat změny ve svém životě. 

Já osobně jsem se díky mým lekcím (o kterých píšu níže) dostala k této SÍLE a rozhodla se změnit svůj život. Z nemocí jsem se dostala do zdraví, z nedostatku financí do finanční hojnosti, ze ztracené holky do ženy, která ví, co chce. 

Mým cílem je podporovat další lidi na této cestě. Aby uchopili svou SÍLU a dokázali pozitivně ovlivnit svůj život. Kompletně jej změnit. Být opravdu naplnění a vytěžit z života maximum!

Adéla Třetinová

Překážky, kterým jsem čelila…

Čas na změnu

Má cesta začala v roce 2015, kdy jsem začala žít zdravým životním stylem. Už tehdy jsem pociťovala obrovské změny. Více jsem si věřila, začalo mi být fyzicky i psychicky mnohem lépe! Mé zdraví se zlepšovalo. 

V roce 2018 jsem narazila na osobní rozvoj a nebudu lhát, ta cesta byla trnitá. Uvědomila jsem si, kde se během života vytratila SÍLA ve mně, jakým lžím/iluzím jsem uvěřila, tedy jaká limitující přesvědčení mě ovládají. Byl to návrat k sobě a k SÍLE, která je ale v každém z nás. 

Rozpomínala jsem se na to, kým opravdu jsem, propouštěla jsem všechny lži (například že pro peníze se musí makat, že moje nemoci jsou nevyléčitelné, že se láska musí zasloužit a tak dále) a postupně tak změnila své překážky ve velké požehnání. Protože právě díky nim jsem se stala ženou, která MILUJE SVŮJ ŽIVOT. 

Vím, že dokážu jakoukoli překážku proměnit ve zlato, dál a dál si utvářet hojnost, zdraví a naplněné vztahy, protože jsem pochopila, jak na to. Vím, že tato SÍLA, která v nás je, nám pomáhá zhmotnit si věci, po kterých ze srdce toužíme.

Dokázala jsem tedy kompletně změnit svůj život. A věřím, že to dokážeš i TY. Skrz mé online kurzy a další služby ti velmi ráda pomůžu objevit SÍLU v tobě a pozitivně změnit tvůj život!

Adéla Třetinová

Co dokážeš, když si osvojíš svou SÍLU?

3 rady na závěr…

Co vše mám za sebou?

Jak pomáhá má práce druhým?

„Ahoj Adélko, tento minikurz mi sice trval zhlédnout po kouscích asi měsíc, ale teď jsem ho zhlédla společně s aktivací a jakože wau. V minikurzu jsem si ujasnila, že už nějakou tu cestu lepšího já vedu a jedna pravdivá věc mě tam od tebe zarazila a to, že jsem si uvědomila, že jsem do teď byla ta rozdávačka a slevovala jsem ze svých hodnot. A teď k té aktivaci, no úplná bomba, cítila jsem, jak mnou proudí nová energie a viděla jsem, jak do vesmíru posílám tu svou novou energii. Děkuji ti moc za tento minikurz. Už jak jsem tě teď během měsíce postupně poslouchala, tak musím říct, že se mi dostává ve výrobě svíček víc a víc objednávek a daří se mi, děkuji.“
Anna, účastnice minikurzu Síla ženy
„Áďo, tak včera jsem dokončila tvůj kurz Královny a děkuju za něj, opravdu mi sednul, moc se mi líbila ta lehkost, s jakou je tvořen, překvapilo mě, jak "málo" by mělo stačit, aby si člověk tvořil svojí vysněnou realitu, jupí! Samozřejmě je na tom práce sama na sobě, ale tenhle kurz mi přesně ukázal, jak na to.... A ještě jedna důležitá věc - ujistila jsem se, že jsem na správné cestě v tom, co dělám a to je pro mě obrovské uvědomění, které mi to dalo, takže znova děkuji.“
Blanka, účastnice online kurzu Královna svého života
„Kurz je úžasný, po kurzu se mi podařilo odejít z práce a jít do vysněné práce za vyšší peníze a teď rozjíždím svůj byznys ani nevím jak a děje se spousta úžasných věcí ani tomu nemůžu uvěřit. Díky Adélce a jejímu kurzu. Meditace je top. Nedovedu si bez ní představit den. Nádherný hlas a nádherně se to poslouchá.“
Petra, účastnice online kurzu 10 kroků k BOHATSTVÍ

Nyní pojďme společně na to! Ráda tě podpořím na tvé cestě!

ÚVODNÍ MINIKURZ

Tento minikurz „Síla ženy“ je doslova životním restartem pro každou ženu. Prozrazuji v něm zásadní věc, která uniká většině žen, a proto pak mají potíže s různými oblastmi jejich života.

MANIFESTAČNÍ KURZ

Kurz „Královna svého života“ je pro ženy, které mají velké sny a přejí si je naplnit. Nejen životní, ale také podnikatelské. Finanční a časová svoboda, zdraví, vztahy, vnitřní naplnění.

KURZ NA FINANCE

Kurz „10 kroků k bohatství“ je pro ženy i muže, kteří si přejí navyšovat své příjmy či osvojit dovednost v manifestaci peněz. Mohou ho využít podnikatele i nepodnikatele.