fbpx

Individuální konzultace

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ADÉLA TŘETINOVÁ

Ukážu ti, jak si co nejrychlejší cestou můžeš splnit tvé sny, vize, touhy. 

Podpořím tě v nalezení tvé životní cesty, v rozjezdu podnikání, navyšování příjmů v podnikání a také v oblasti zdraví i vztahů.

Věř, že můžeš dokázat všechno, co si ze srdce přeješ… 🙂 

„Za individuál s Adélkou jsem moc vděčná. Vidím a cítím velký posun, což je super a motivuje mě to do další práce na sobě, protože vidím, že to opravdu má smysl 🙂 Posouvám se a baví mě to. V Adélce jsem měla velkou podporu, mohla jsem se na cokoliv zeptat, svěřit se, co si řeším apod. Témata jsme otevřely různá a ne vždy je to úplně příjemné vidět svoje strachy a stíny, proto jsem ocenila, že na to nejsem sama. Tahle cesta mě moc bavila. Nacházela jsem svoje limity, plnila úkoly a Adél mě inspirovala a postrkovala k akci. Na setkání jsem se vždycky těšila. Bylo to krásný, intenzivní a věřím, že z toho budu čerpat ještě dlouho. Dopřála jsem si to a jsem za to moc vděčná. Tobě Adélko moc a moc děkuju 🙂 Spolupracovat s Tebou pro mě bylo inspirující a fakt mě to moc posunulo. Těžko se to vyjadřuje, ale vím, že jsem s Tebou ušla velkej kus cesty a když se ohlídnu, tak už mi to připadá jako strašně dávno, když jsme začínaly a já šla na úřad 😀 Jsem moc ráda za Tvojí energii (však jsem ti i do toho úvodního dotazníku psala, že jsi energetická střela a to mě pořád dost baví, ta tvoje energie), úkoly a to, jak si mě postrkovala k akci, zároveň chápala a podporovala, když jsem se bála všeho novýho. Cením si i sdílení a aktivitu na Telegramu, protože ta neustálá podpora byla skvělá. Děkuju ze ❤“ Markéta Zoufalá

Co všechno ti můžu předat?

„Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“ Renata Zavřelová

Jak to probíhá?

„Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala.“ Soňa Štubňová

KONZULTACE - 1 HODINA

5 000 Kč
 • Ano, vstupuji do této spolupráce a přebírám zodpovědnost za to, jak moc z této spolupráce vytěžím a na základě toho jaké budu mít výsledky.
 • Ano, jsem si vědoma toho, že po zaplacení platbu již nelze vrátit, protože momentem, kdy zaplatím, se plně rozhoduji pro tuto konzultaci.
 • Do poznámky v objednávkovém formuláři prosím uveď, co přesně si přeješ na konzultaci řešit, co si chceš z této konzultace odnést, zda preferuješ online call na Zoomu nebo setkání v Praze (na konkrétním místě bychom se domluvily) a také časy a dny, kdy by ti konzultace nejvíce vyhovovala.
 • Po zaplacení (jakmile bude platba připsána na můj účet) ti přijde e-mail s dalším postupem - domluvíme se na termínu setkání.
 • Níže najdeš možnost měsíční spolupráce, která tě vyjde výhodněji.
 • Platba je bankovním převodem. V případě platby ze Slovenska přepočítej CZK na EUR dle kurzu ČNB v den, kdy platbu posíláš.

KONZULTACE - 1 MĚSÍC (4 HODINY)

16 000 Kč
 • Ano, vstupuji do této spolupráce a přebírám zodpovědnost za to, jak moc z této spolupráce vytěžím a na základě toho jaké budu mít výsledky.
 • Ano, jsem si vědoma toho, že po zaplacení platbu již nelze vrátit, protože momentem, kdy zaplatím, se plně rozhoduji pro spolupráci.
 • Do poznámky v objednávkovém formuláři prosím uveď, co přesně si přeješ během této spolupráce řešit, co si chceš z této spolupráce odnést, zda preferuješ online call na Zoomu nebo setkávání v Praze (na konkrétním místě bychom se domluvily) a také časy a dny, kdy by ti konzultace nejvíce vyhovovaly.
 • Po zaplacení (jakmile bude platba připsána na můj účet) ti přijde e-mail s dalším postupem - domluvíme se na termínech setkání.
 • Platba je bankovním převodem. V případě platby ze Slovenska přepočítej CZK na EUR dle kurzu ČNB v den, kdy platbu posíláš.

Kdo je Adéla Třetinová

Adéla třetinová

Jmenuji se Adéla a pomáhám druhým lidem rozpomenout se na to, jaká SÍLA se v každém z nás skrývá. Opravdu každý z nás má MOC udělat změny ve svém životě. 

Já osobně jsem se díky mým lekcím (zdravotní problémy, nedostatek financí, neúspěch v podnikání, pocit velké samoty, ztráta svého ženství, vztahy, kde si mě druzí nevážili) dostala k této SÍLE a rozhodla se změnit svůj život. Z nemocí jsem se dostala do zdraví, z nedostatku financí do finanční hojnosti, ze ztracené holky do ženy, která ví, co chce. 

Mým cílem je podporovat další lidi na této cestě. Aby uchopili svou SÍLU a dokázali pozitivně ovlivnit svůj život. Kompletně jej změnit. Být opravdu naplnění a vytěžit z života maximum!

Učila jsem se a stále učím především od zahraničních mentorů. Navštívila jsem retreaty s doktorem Joem Dispenzou, které mi změnily život. Vytvořila jsem spoustu online kurzů pro ženy i muže a podporuji tak druhé na jejich životní cestě ke splnění jejich snů. Vedla jsem již několik kol skupinových mentoringů pro ženy, které měly a stále mají velký úspěch, protože tam ženy zažívají raketové změny. 

Vím, že dokážu podpořit, navést a posunout každou ženu na její cestě, která sama sobě řekne ANO a je ochotná převádět do praxe to, co učím.