Trénuj své tělo, ale i svou mysl

,,TRÉNUJ SVÉ TĚLO,
ALE I SVOU MYSL"

Co vše ti E-book přinese?

  • Základní cviky na doma, na které ti stačí třeba 20 minut. Plán, díky kterému uvidíte výsledky a který jsem já sama cvičila. Udržení motivace, zbavení se negativních myšlenek a posílení sebelásky díky tajemství našeho lidského myšlení, které vám v E-booku prozradím. A v neposlední řadě recepty a tipy na obědy.

  • Ušetří ti čas a energii. Mně samotné trvalo několik měsíců, než jsem se zorientovala v oblasti cvičení. 

  • Kdykoliv můžeš být se mnou v kontaktu a já ti ráda poradím nebo tě namotivuji, když se ti nebude chtít cvičit nebo budeš mít špatnou náladu! 🙂 

CO VŠECHNO SE V NĚM NAJDEŠ?

  • Obsahuje základní cviky hlavně na doma, abys je mohla cvičit kdekoli
  • Cviky a tréninkový plán + tabulka na vytisknutí na plnění cvičení
  • Ušetří ti čas a energii, mně samotné trvalo několik měsíců, než jsem se zorientovala v oblasti cvičení 
  • Recepty, zdravé obědy a vzorový jídelníček
  • Mysl a 7 klíčových principů pro dosažení lepších výsledků + tabulka na vytisknutí na plnění cvičení
  • Online konzultace ZDARMA 
  • Přístup do soukromé FB skupiny, kde se navzájem budeme motivovat a budu sdílet další cviky, recepty, rady a tipy
Koupit nyní za
399 Kč
299 Kč

o E-booku

Čím se liším?

Nejedná se o klasický tréninkový plán, který se týká cviků na fyzické tělo. Najdete zde i cviky, které vám pomůžou pracovat na svém duchovním těle. Práce ve vašem nitru vám pomůže s transformací vašeho vnějšího těla a vše půjde lépe a dokážete si udržet motivaci. Totiž práce na sobě jak zvnějšku, tak zvnitřku přináší ty nejlepší možné výsledky.

Proč to dělám?

Cvičení mě dost naplňuje a myslím si, že by se cvičení nebo alespoň nějakému zdravému pohybu měl věnovat každý, a to hlavně kvůli sobě a svému zdraví. Také chci lidem pomoct a vést je touto cestou cvičení správně, protože sama vím, jaké jsem dělala na začátku chyby a jak je to v dnešní době složité se v tomhle směru vyznat. Na internetu najdete spousta různých informací a nevíte, které první věřit. Proto jsem sestavila tyto cviky i pro úplné začátečníky, kteří je mohou provádět i doma.

Čeho chci dosáhnout?

Chci pomoct co nejvíce lidem se cvičením - jak se začátkem, tak i s udržení motivace. Kromě toho chci ukázat, jak je důležité starat se o naši duši a jak si díky tomu zajistit lepší výsledky.

Čeho díky tomuto E-booku dosáhnete?

Naučím Vás, jak správně provádět cviky, jak si udržet motivaci a hlavně jak pracovat se svou myslí. Najdete v něm i spoustu receptů a rad. Naučíte se, jak se jednou provždy zbavit negativních myšlenek ohledně jídla a Vaší postavy.

Jak E-book vznikl?

Sama jsem ze začátku nevěděla, jak mám cvičit. Dělala jsem spoustu chyb a trvalo mi, než jsem se vše naučila. Proto jsem sepsala tento E-book, abych pomohla ostatním lidem se ve cvičení vyznat a oni tak mohli ušetřit spoustu času a hned se v této oblasti zorientovali. Taky chci pomoct si tuto motivaci ke cvičení udržet, a proto jsem sepsala druhou část, které se nejedná fyzického těla, ale těla mentálního (nebo duchovního či vnitřního). Je důležité pracovat i s naší hlavou - s naší myslí, abychom dosáhli požadovaných výsledků a motivaci si udrželi. 

Pro koho je určen?

Pro všechny, kteří chtějí tvarovat především jejich spodní část těla, chtějí si tuto motivaci udržet a chtějí posílit na sebelásce a práci na své duši. Je ale i pro ty, kteří se rádi dozví něco o cvičení, o lidské mysli a rádi nasbírají inspiraci na zdravé recepty.

Co o E-booku říkají

Adélka na sobě pracuje. Posouvá své znalosti a dovednosti ve fitness a oblasti osobního rozvoje. Vědomě posiluje svojí tělesnou i duševní schránku. Jak sama říká "healthy body, healthy mind", tedy zdravé tělo, zdravá duše. Tyhle dvě věci na sebe přímo navazují a Áďa je obě propojuje ve své knize. Čtenáře se snaží navést na správnou cestu a dovést k uvědomění, že tělo a mysl je třeba trénovat jako celek.

Jaroslav ValkoGrafika & Osobní rozvoj

Adélčin ebook je skvělý, tak jako ona sama, spoustu cviků, které si zamilujete, rad, které vás posunou dál a změní váš pohled na cičení jako takové, děkuji. 🙂

Marie HajdíkováVýživová poradkyně & Kouč osobního rozvoje

Ten E-book se ti povedl zlatíčko, jen tak dál. ♥ Od pondělí jedu s tebou a začnu jíst zdravěji! 😀 Děkuji za motivaci i hlavně ohledně myšlení a světa okolo nás. ♥

Vendy Třetinová Sestra, studentka SŠ

E-book jsem zakoupila, protože jsem se rozhodla, že začnu zdravě jíst a cvičit, bohužel jsem nevěděla kde a jak začít, v e-booku jsou užitečné rady a recepty, které jsem hned využila, moc mi pomohly. Ještě jednou děkuji 😘

Petra Háblová Osobní rozvoj

Som nesmierně vďačná, že sa mi dostal do ruky tento tréningový plán. Tiež už cvičím nejaký ten piatok, ale prišla som si tam tiež na svoje. ♥

Petra KrištofováKosmetička
Adéla Třetinová
Adéla Třetinová
Autorka e-booku ,,Trénuj své tělo, ale i svou mysl"

Jmenuji se Adéla, je mi 20 let a chci s vámi sdílet mou cestu životem. Rozhodla jsem se psát blog z toho důvodu, že chci předávat mé zkušenosti ohledně zdravého životního stylu a seberozvoje. Chci se s vámi podělit především o rady, recepty a cviky v rámci fitness. Ale když už se začnete starat o své fyzické tělo, tak také musíte rozvíjet to duchovní. Právě proto zde můžete najít články, které vám s tímto pomohou. ,,Healthy body, healthy mind" - ,,Zdravé tělo, zdravá mysl"

Kontakt

Email

tretinova.adela@seznam.cz

Facebook

Adél Třetinová

Instagram

adela_tretinova