3 TIPY na lepší náladu během pár sekund

Life with Adél

Je skoro léto a to kromě krásného počasí znamená co? Že je období maturit, přijímaček na střední nebo vysoké školy a na vysokých školách je období zkouškového… Občas vám to učení může lézt pěkně na nervy nebo vám může nějaký test či zkouška pokazit náladu. V dnešním článku bych vám chtěla poradit, jak si během chvilky zvednout náladu, kterou nemusíte mít zrovna špatnou jen díky učení. Tohle jsou mé 3 ověřené tipy, které si myslím, že by vám měly aspoň trochu pomoct. 🙂 Používejte ten způsob, který vám bude nejvíc vyhovovat a pomáhat, anebo můžete všechny 3 použít dohromady.

1) Dýchání
Přestaňte nadávat, sedněte si, uklidněte se a začněte zhluboka dýchat. Velký nádech a velký výdech. Jak budete vydechovat, tak si představujte, jak ten všechen vztek jde z vás pryč, jak ho vydechujete pryč.

2) Představa
Zavřete oči a před sebou určitě uvidíte tu věc, díky které jste naštvaní a máte zlost. Představujte si stále tu věc, ale po chvíli se stále zavřenýma očima, ji nahraďte krásnými představami. Například si představte krásnou rozkvetlou louku, veselou vzpomínku, vaše nejbližší lidi. Uvidíte, jak se vám z naštvaného výrazu v obličeji, vykouzlí alespoň trochu úsměv na tváři.

3) Vtipná videa, obrázky
Jděte k počítači nebo na mobil a najděte si vtipná videa na YouTube anebo nějaké srandovní obrázky. Nebo jděte do galerie a podívejte se na vaše starší vzpomínková videa nebo fotky, které vás rozesmějí.

BONUS na závěr, který mi nejvíc pomáhá. Pokud jste doma, tak si zapněte hudbu a začněte si tančit nebo zpívat. 😀 Pro mě je to nejlepší způsob, protože se začnu soustředit na tančení nebo to zpívání a přestanu nad vším přemýšlet. 😀

Takže to je konec dnešního kratšího článku. Ještě vám chci říct, že není třeba si nechat zkazit náladu nějakou maličkostí. Vždycky si řekněte, jestli vás ta věc, která vás zrovna trápí, bude trápit třeba za rok nebo za dva. Myslím si, že u dost věcí bude odpověď “ne”, takže hlavu vzhůru a úsměv. 🙂 

Life with Adél

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Kategorie
 • O mně

  Jmenuji se Adéla, je mi 20 let a chci s vámi sdílet mou cestu životem. Rozhodla jsem se psát blog z toho důvodu, že chci předávat mé zkušenosti ohledně zdravého životního stylu a seberozvoje.
  Chci se s vámi podělit především o rady, recepty a cviky v rámci fitness. Ale když už se začnete starat o své fyzické tělo, tak také musíte rozvíjet to duchovní. Právě proto zde můžete najít články, které vám s tímto pomohou.

  ,,Healthy body, healthy mind“ – ,,Zdravé tělo, zdravá mysl“

 • Nejnovější články
 • Staráte se o Vaše ZDRAVÍ?

  Pokud se zabýváte zdravým životním stylem, tak byste Vašemu tělu měli dopřát jen to nejlepší. Měli byste tělo hýčkat kvalitními produkty bez parabenů, ropných derivátů a dalšího chemického složení.
  Kvalitní péče o pleť a tělo, kvalitní kosmetika a také kvalitní vitamíny.
  Chcete více informací? Kontaktujte mě.