fbpx

10 kroků k BOHATSTVÍ

Online kurz/workshop pro ŽENY i MUŽE, kteří si přejí změnit svou finanční realitu.

Možná máš vyzkoušeno spoustu věcí, ale tvůj bankovní účet stále stagnuje.

Možná máš dostatek financí, ale musíš pro ně velmi tvrdě pracovat.

Přeješ si nový nákop na tvé cestě a dozvědět se pravdu o penězích.

Tak pojďme na to!

„Mám váš kurz hojnosti, ale to, co se teď děje. To není ani možný. Jak se mi ty sny plní.“ Péťa

10 kroků, které ti pomohou změnit tvou finanční realitu!

Možná už jsi zkoušel(a) cokoliv, ale stále nic.

Znáš spoustu technik, ale nevydržíš je aplikovat.

Víš toho o penězích spoustu, ale i tak nevíš, jak svou finanční situaci změnit.

Přijde ti, že děláš úplně vše, četl(a) jsi knihy o penězích a o bohatství, ale i tak pořád nevíš, co přesně dělat a jak svou situaci změnit.

Bojíš se aktuálního dění ve světě a necháváš se těmito okolnostmi ovlivňovat.

Myslíš si, že víc peněz znamená víc práce a víc stresu, což tě děsí a odrazuje od toho mít víc financí.

Anebo máš dostatek peněz, ale musíš pro ně dřít a už tě to nebaví!

Není to o tom víc pracovat, ale aplikovat určité kroky, které ti postupně přinesou mnohem víc financí.

Znáš to?

„Začalo se mi teď často stávat to, že mě klienti oslovují sami.“ Evča

Tento kurz je pro tebe, pokud…

Každý z nás si zaslouží žít v dostatku. Nedostatek je jen iluze, které můžeš přestat věřit.

Co vše najdeš uvnitř kurzu?

Jaký je můj příběh a kdo jsem?

Jmenuji se Adéla Třetinová a vedu ženy k naplnění jejich snů a cílů. Ukazuji ženám, jak si vytvořit realitu, ve které dělají to, co je baví a mají hojnost, kterou si přejí.

Má cesta začala, když jsem se pustila do podnikání v mladém věku, v mých dvaceti letech. Snažila jsem se následovat různé poučky, strategie. Snažila jsem se myslet pozitivně, opravdu jsem na sobě dost pracovala! Možná to znáš i ty – afirmace, meditace, ranní rituály, pozitivní myšlení! Ale nic se nehnulo… Myslela jsem si, že jsem snad prokletá!

Rozhodla jsem se to ale ZMĚNIT a ze své PŘEKÁŽKY udělat PŘÍLEŽITOST. Rozhodla jsem se najít ODPOVĚDI, změnit svou situaci a potom ukázat druhým lidem, kteří řeší finance CELÝ ŽIVOT, že i oni mohou svou situaci změnit. Tušila jsem, že tu musí být ještě nějaké TAJEMSTVÍ, které mi uniklo… A opravdu! Opravdu mi unikly ty nejdůležitější věci, které když jsem začala aplikovat, tak se můj stav účtu začal MĚNIT. 

Proto jsem se rozhodla dát dohromady těchto 10 KROKŮ a předat ti je, abys i ty dosáhl(a) naplnění ve svém životě! Zároveň se jedná o kurz, který je jak pro ženy, tak i pro muže. Doposud jsem totiž spolupracovala jen s ženami. Nyní ale nastal čas ukázat ono TAJEMSTVÍ každému z vás a pomoci i TOBĚ změnit tvou finanční realitu! Pojďme na to!

10 kroků k BOHATSTVÍ

Co na spolupráci se mnou říkají ostatní?

Markéta Zoufalá
Read More
,,Jsem moc ráda za individuál s Adélkou. Přišlo to zase „náhodou“ a o to víc je to super a moc mě to baví. Vlastně mi to přijde úplně přirozený. Těším se na každé spojení. Baví mě Adélky energie a podpora. Je (ne)skutečná! Užívám si to a děkuju!“
Renata Zavřelová
Read More
,,Dokázala jsi mi dát správná řešení a hlavně jsi mi předala spoustu energie, byl z tebe cítit vnitřní klid, jistota, lehkost a radost. Získala jsem jasnost, vidím svou vizi čím dál jasněji a znám konkrétní kroky, které mě vedou k cíli, víc vnímám intuici, hlavně už vím odkud ji vnímám. Více si hlídám myšlenky, abych se dál necyklila, cvičením se dostávám do vnitřního klidu, ukotvení se, propustila jsem některé vzorce, přesvědčení ohledně peněz, vztahů a sebe samé, které mě brzdily, více si věřím a přijímám se a ladím se na svou vizi a cítím se klidněji, radostněji, mám chuť zase sdílet svoje zkušenosti, inspirovat a pomáhat. Největší síla, kterou mi dala spolupráce s tebou, je schopnost jít do akce a získala jsem jasnost – co vlastně chci a kam chci jít a jak se tam dostanu, konkrétní kroky.“
Blanka Sýkorová
Read More
,,Áďo, tak včera jsem dokončila tvůj kurz Královny a děkuju za něj, opravdu mi sednul, moc se mi líbila ta lehkost, s jakou je tvořen, překvapilo mě, jak "málo" by mělo stačit, aby si člověk tvořil svojí vysněnou realitu, jupííí! Samozřejmě je na tom práce sama na sobě, ale tenhle kurz mi přesně ukázal, jak na to....a ještě jedna důležitá věc - ujistila jsem se, že jsem na správné cestě v tom, co dělám a to je pro mě obrovský uvědomění, který mi to dalo, takže znova děkuji."
Leona Lýdie Němcová
Read More
,,Adélko, tvá videa mi pomáhají cítit se líp a verit tomu, že jdu tam kde chci být. Ale úplně nejvíc na tvých videích zbožňuju to jak jsi lidská. Nemluvíš jako "robot". Je cítit, že vse předáváš opravdu z tvého nitra. Tohle pro mě moc znamená...říkáš třeba i věci, které už jsem slyšela, ale ve tvém přirozeném podání dávají ta slova ten správný smysl. Děkuju."
Soňa Štubňová
Read More
,,Ahoj, Adélka, ďakujem Ti za tri mesiace našej spoločnej cesty, na ktorej si mi ukázala, ako sa dostať k svojej vnútornej podstate, ako si viac veriť, oceňovať sa a ísť aj napriek svojim strachom vpred. Prišla som na nej k mnohým uvedomeniam o sebe samej, svojej minulosti, prepustila som staré veci , ktoré mi už neslúžia. Ďakujem, máš môj veľký obdiv za to, čo si dokázala."
Andrea Půlpánová
Read More
,,S konzultací jsem byla moc spokojená, časově jsi se snažila přizpůsobit mému programu a byla jsi moc milá. Překvapilo mě, jak jsem si přirozeně přišla sama na to, co by mohlo být mým posláním. Přitom jsem před naší konzultací netušila, co by to mohlo být. Máš neskutečnou energii a jsem moc ráda, že jsem Tě potkala. :)"
Daniela Buková
Read More
,,Adélko děkuju moc za konzultace! Bylo to super a uvědomila jsem si důležitost investice sama do sebe. Kolikrát prostě ty zásady, které máme dodržovat víme, ale tím že si za něco zaplatíme – zaháčkujeme se, že pro to proste něco udělat “musíme”. A také je to projev důvěry v sebe samu, že si věříme natolik, že do sebe ty penízky investujeme. Super, potřebovala jsem nakopnout a jedu dál!“
Lucie Borková
Read More
,,Určitě i za těch pár konzultací, vidím můj osobnostní posun, potvrzení některých skutečností, rozšíření obzoru jinde a velkou podporu z Tvé strany. Musím s upřímností uznat, že koučinková práce je velice záslužná a jsem přesvědčena, že na otázky ohledně vlastního já, si člověk sám neumí dát odpověď, i přesto, že se nějakou "domácí amatérskou" formou seberozvoje zabývá. Stálo za to do toho jít!!!"
Previous
Next

10 kroků k BOHATSTVÍ

3997
1 555,-
  • 1,5 hodinová přednáška v hodnotě 1 999 Kč
  • Velmi obsáhlý manuál v hodnotě 999 Kč.
  • Bonusová meditace v hodnotě 999 Kč.
  • Dohromady má tento kurz hodnotu 3 997 Kč, ale cena pro tebe je 1 555 Kč!
  • Věřím, že když budeš dané kroky aplikovat, tak to nebude tvá další „vyhozená tisícovka“, ale nejlépe investovaná tisícovka.
  • Po zakoupení ti přijdou přístupy do e-mailu a kurz můžeš začít ihned procházet a máš k němu přístupy napořád.
  • Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, tak níže na stránce najdeš „Otázky a odpovědi“.​​​
  • Ano, vstupuji do kurzu a přebírám zodpovědnost za to, jak s kurzem naložím a na základě toho jaké budu mít výsledky.

Otázky a odpovědi